Skocz do zawartości

Pytanie o konkretne ranty


MichuPG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś orientuje się,jak osiągnąć efekt znajdujący się w linku poniżej? :

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=474539709359134&set=pb.431979063615199.-2207520000.1405689520.&type=3&theater

 

Nie znalazłem linku z Googli,bo nawet nie wiem jak nazwać ten efekt :)

Chciał bym też wiedzieć,czy da się to osiągnąć tez na feldze stalowej,czy tylko alu.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wiadomość do panów z firmy Gold Rox,a tu odpowiedź jaką uzyskałem:

 

"Jest kilka metod pokrywania felg, chemiczny, elektrolityczny i prózniowy z zastosowaniem azotku tytanu, ta ostatnia technologia daje Panu gwarancję, praktycznie dozywotnią.

Cena to zalezy od kształyu i srednicy , czyli wielkości powierzchni, i co najważniejsze ile sztuk ma Pan do pokrycia.

Polecam tą technologię, rosjanie daja np gwarancję na 50 lat i to nie jest przesada"

 

Wychodzi na to,że jest to dobra technologia "kolorowania" felg :) Oglądałem zdjęcia felg potraktowanych azotkiem tytanu,jakość wykończenia jest wręcz niewiarygodna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt mega, tylko jest jeden mankament.

W razie uszkodzenia(krawężnik/polskie drogi), przy normalnym lakierze wystarczy dorobić zaprawki i po problemie.

Przy innych metodach pokrywania felg (chrom/azotem tytanu) niestety trzeba pokryć cały element. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to tak zwany efekt przypalenie. Jest gościu w Pl co to robi i widziałem takie felgi na żywo. Normalnie podgrzewają felgę punktowo na jakimś tam obszarze :) Chyba, że jest na to jakaś inna metoda jak te azotkowanie czy coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...