Skocz do zawartości

Focal Ps 165 czy Morel Dotech Ovation 6


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Nieraz lepiej zaaplikować mniej polecany zestaw z wyższej półki

 

Przepraszam a kto to napisał ? z wyższej półki ? a wyższa półka oznacza większa cena.Chyba że w twoich rejonach wyższa półka kosztuje grosze to życzę powodzenia.

Jeśli chodzi o Mnie to nigdy moimi kryteriami wyboru nie była cena,ale sorry nie muszę Ci się tłumaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja napisałem że forumowe hity czytaj popularne zestawy wcale nie muszą brzmieć lepiej od tych które na forach internetowych się w ogóle nie przewijają.

 

Pełna zgoda o ile nie zapomnisz o jednym, kupując "hiciora" nie idziesz w ciemno tylko w jakaś mniej lub bardziej osłuchaną opcję. Idąc w zaś w nowinki i chęć posiadania czegoś innego musisz się liczyć z "wtopami" nie właściwym kierunkiem brzmienia jakiego szukasz potrzeba zakupu i sprzedaży kilku kompletów głośników zanim trafisz w "ten swój" i utrata pieniędzy przy odsprzedaży sprzętu, który nie jest znany z prostej przyczyny... Nikt nie jest skłonny kupować kota w worku w imię nowatorstwa. ;-)

Summa summarum, droga impreza z tym pójściem własną drogą a nie oklepaną i sprawdzoną. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy już znajdziesz swoj wymarzony zestaw może się okazać, że chciałeś mieć fajne "budżetowe" rozwiązanie a po podliczeniu wydatków zapędziłeś w kozi róg bo wydałeś tyle co za dwie klasy wyższe głośniki z tych sprawdzonych. To między innymi za to płaci się instalatorowi za jego znajomość sprzętu i aplikacji które potrafi dopasować pod oczekiwania klienta po rozmowie i odsłuchu z nim.

Oni zapłacili swoje frycowe przewalając dziesiątki sprzętów aby je poznać i to ma swój koszt.

Ja tak zawsze robię

 

Patrz wyżej wuja co napisałem o instalatorach. Ty musisz amator nie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...