Skocz do zawartości

2 x re10


apoc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie wiem w sumie, nie przemyslelismy z deka, i tak jak juz jedna byla gotowa to dopiero poszedlem mierzyc wysokosc bagaznika... i trzeba bylo obnizyc

 

Wrazenia jak juz wczesniej pisalem, nieporównywalne na korzysc BR.

W mojej zabudowie z zywicy i dekarskiej ( ok 20-22l) te głosniki byle mulowate w stosunku do tego co dzieje sie teraz. Cisnienie wyraznie wieksze i bardziej odczuwalne, teraz dopiero o dziwo te glosniki nabraly szybkosci, jak trzeba docisnac to cisna jak trzeba kopnać to kopia... Sa utworki na których zdecydowanie jeszcze slychac zamulanie(choc bez porownania do wczesniejszego efektu) ale zredukowalo sie ono bardzo mocno...

Musze poprawic jeszcze mocowanie tunelu bo sa nieszczelnosci i je slychac.

Aaa i nastepnym razem obaj jestesmy tego samego zdania, ze sciany boczne beda wpuszczone o ok 1cm co oszczedza masy czasu przy obijaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jeszcze, te kolanka i ta pcvka jaka srednice maja? Probowales dociskac te rurki do scianki, zeby wyeliminowac nieszczelnosci? (tak tylko na chwile, bo chcialbym wiedziec czy to kolanko nie bedzie swistac)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pcv 75mm. Nie swiszcze jak go docisne... Pozatym u mnie nie swiszcza urki pcv tylko nieszczelnosc kielicha tunelu br ktorego widac na zewnatrz obudowy.. Uzylem 2 rur i z nich obcialem kielichy a dokladniej rowki gumowej uszczelki co dalo(jak mozna zauwazyc) lekki kielich-profil na koncu bassreflexu, kolano zostalo oryginalne, na uszczelkach gumowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orietuje sie ktos ile w obi by kosztowalo docinanie plyt? Docinaja oni plyty pod kątem? I czy robia to rowno i porzadnie?

W castoramie znajomy płacił bodajże 1zł od cięcia.

Kupował płyty laminowane na meble. Docięte miał to dokładnie i równo(nic dziwnego jak to cięte było na pile ramowej). Czy tną pod kątem to nie wiem, musiałbyś się dowiedzieć. W obi przy kupnie płyt cięcie jest chyba za friko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obi przy kupnie płyt cięcie jest chyba za friko.

 

:zdziwko: , kurcze to jutro przejade sie zapytam, ale nie wiem czy sie zgodza na to zeby wycinac mi cala taka skrzynie za darmo, moze darmo jest tylko do okreslonej liczby elementow?

 

A w tej castoramie to 1zl od wycietego elementu czy od 1 przejechania pila po plycie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w castoramie płacisz tylko za ilość m^2 , cięcie za darmo, ale tną tylko kwadraty i prostokąty, pod kątem też będziesz musiał sam uciąć ale to nic trudnego

To może zależy to od konkretnego punktu.

Znajomy w Kędzierzynie płacił 1zł od każdego wcięcia(widziałem paragon, więc wiem co mówię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor, na dziale z płytami masz rozpiskę cen, cena za m^2, płytę, i m^2 z docięciem. U mnie z tego co kojarze wiór 22mm z docinaniem to jakieś 37zł, coś takiego.

 

apoc, cięcie pod kotęm spokojnie oblecisz wyżynarką, nawet tą za 35zł :zdziwko:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bylem w obi, 5 pierwszych elementow gratis, kolejne po 1 zl od elementu :P No i po co sie meczyc? :rotfl: Projekt juz jest, skrzynki zrobie pewnie juz teraz, wzmacniacz tez pewnie zakupie, ale z glosnikami bede musial sie wstrzymac do nastepnego miesiaca, wiec za predko nie napisze jak to gra. :) Niestety samochod to skarbonka bez dna... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...