Skocz do zawartości

Dwu masy i sprzęgła w autkach


Vincent
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla potomnych ma być to coś dopiszę. Wcześniej jeździłem na aluminiowym jednomasie SPECa i tarczy pół spiekowej i robiąc 30k km tragedii nie było a naprawdę dużo jeżdżę po mieście. Wkurzajacy był jedynie hałas ale za to waga robiła robotę. W końcu koło trochę popekalo i musiałem na coś wymienić. Zawiozłem zamach od g60 który Radzikowski mi naprawdę sporo odchudzil i do tego tarcza i docisk od tego speca z nowymi tylko klockami i naprawdę zrobiło się fajnie. Przy większych modach warto bawić się z jednomasami ale przy porządnie napisanym programie do 400Nm chyba bez sensu się bawić bo przy dwumasie komfort większy, na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (530d) dwumas regenerowany padł po ok 30tkm w taki sposób, że stuknęło na 3 biegu tak jak by wyskoczył bieg, a to dwumas ukręciło.

 

Później przeboje z Radzikowskim - wysłane całe sprzęgło do niego wróciło z zregenerowaną tarczą i niby miało być na 100% ok, a nie zobaczyli że dwumas sie obraca dookoła. No to znowu składanie skrzyni - zonk - i rozbieranie od nowa. Mechanik sam wyczaił co sie stało i kupiłem dwumas używkę za 4 stówki i zrobiłem tym 15tkm...póki co jest ok.

Zbędnych kosztów przez Radzika to 300zł niepotrzebne sciągnięcie skrzyni, 20zł wysyłka do nich, 100 regeneracja tarczy (po przebiegu 30tkm) + 50zł wysyłka do mnie :O i miesiąc czekania...

 

Na chwilę obecną wkładałbym jednomas ze względu na żwawsze auto, ale niestety do M57 nie spotkałem się z jednomasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...