Skocz do zawartości

II Eliminacje MP Easca 2014 - Wałbrzych, 14-15.06.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy powie mi ktoś, czy jeśli do procesora dorobię sobie sterowaniem głośnością optyka (istnieje taka opcja fabrycznie) to też będzie to traktowane jako modyfikacja i kategoria profi?

Nie ingeruję we wnętrze procesora. Korzystam z fabrycznego złącza, ale pilota lutuję sobie sam bo to 20% ceny nowego pilota którego i tak trzeba przerobić, bo wtyk jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy powie mi ktoś, czy jeśli do procesora dorobię sobie sterowaniem głośnością optyka (istnieje taka opcja fabrycznie) to też będzie to traktowane jako modyfikacja i kategoria profi?

Nie ingeruję we wnętrze procesora. Korzystam z fabrycznego złącza, ale pilota lutuję sobie sam bo to 20% ceny nowego pilota którego i tak trzeba przerobić, bo wtyk jest inny.

Sterowanie głośnością (piloty , sterowanie z kiery itd.) nie jest częścią toru audio i może być  "lutowana" :)

 

 

ps. Siwy już umar :D my się jeszcze trzymamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebys kurw... chociaz to posprzatal raz a nie ... "bury zawsze ogarnie " hahah ;)

 

A tak serio to rzeczywiscie wielkoe dzieki dla Raadka (za kukurydze szczegolnie ;) ) Lklukasza i Dana za pomoc i sedziowanie (Łukasz dzwiek , Daniel instalki ) i dobra atmosfere zabawowa u mnie w pokoju , na kielce brac okulary bo siwy leje po ryjach !!! ;)

I jescze jedno!!!! takiego burdelu jaki po Was został w moim pokoju nie widziałem dawno ;)

A falenty :D ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jedziemy,miło  że pojawiły się osoby ze Strefy ;)

 

Bardzo miła atmosfera,pogoda dopisała,hotel wygodny i tolerancyjny.

 

Co do instalacji to spodziewajcie się zero tolerancji.

 

To dla Waszego dobra.

 

Do zobaczenia na kolejnych zawodach.

 

Okulary to hit wyjazdu.

 

Żeby mieć większe szanse będę o okularach ;)

 

Radek nie wklejaj fotek z młodości.

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...