Skocz do zawartości

Tuner dvbt combo - używa ktoś??


Przemcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wymówiłem umowę polsatowi i zamierzam przejść na naziemną telewizje. Talerza narazie nie zdejmuje bo są opcje telewizji na kartę. Na codzień nie potrzebuje ale podczas urlopu lub świąt można sobie aktywować tych pare dodatkowych kanałów bez umów i abonamentów.

 

W związku z tym szukałem tunerów dvbt typu combo. Jest tego bardzo dużo i wszystkie podobne. Posiadają różne wodotryski typu wifi, YouTube, divix itp. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z tego typu sprzętem?? Sporo nawet potrafi odtwarzać FLAC po usb. Mają też wyjścia optyczne. Tylko jak z jakością dźwięku z tego typu odtwarzaczy ???

 

Wdzięczny byłbym za podpowiedzi :hyhy: warto kupywać lepszy tuner jako domowe mediacentrum (filmy,muzyka itd ) czy wziąść najtańszy tuner tv i pozostać przy Macu po światełku jako odtwarzaczu muzyki??

 

P.s. Tuner muszę mieć bo mój archaiczny tv nie posiada wbudowanego dekodera :(

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniuś ale nie zawsze chce mi się kompa podłaczać. A żonie to już tym bardziej :(

 

Wiec dobrze by było żeby bez zbędnej zabawy można by włączyć jakąś muzyczkę we flac-ach z dysku zwłaszcza ze nie zawsze Makuś jest pod ręką :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniuś ale nie zawsze chce mi się kompa podłaczać. A żonie to już tym bardziej :(

 

Wiec dobrze by było żeby bez zbędnej zabawy można by włączyć jakąś muzyczkę we flac-ach z dysku zwłaszcza ze nie zawsze Makuś jest pod ręką :(

 

No w sumie racja  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O są już tunery Wifi na Androida :) ciekawe rozwiązanie jak do ciężarówki  :hyhy:

Są też fajne tunery do iPada :) myślałem nad takim do sypialni zamiast telewizora :)

 

Ale teraz mnie interesuje jakiś wypasiony combo do salonu :hyhy:

 

Sporo na forum różnej maści specjalistów jest wiec może i z tej dziedziny jakiś AS się znajdzie :wink:

 

Każde info od użytkowników czy znawców tej dziedziny miłe widziane :hyhy:

 

:zdrowko:

Pomijam bluraye 3d z funkcją dvbt za 1500 płn :szok: bo takie coś to mi nie potrzebne :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dupa ostatnio pytałem to nie wiedzieli co to za format flac

Fakt większości wystarczy emeczy  :rotfl:

 

 


K@mil może coś doradzi

Zapomniałem że nasz admin się w tą telewizję doś mocno wkręcił - pisz do Kamila może coś doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podałeś jest także świetną alternatywą jako źródło do procka, wyjście na monitor, dvb-t,serwer plików z hdd do 4Tb,odtwarzanie wszelkich formatów, pilot do sterowania i wyjscie spdif oraz coax. Hmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna alternatywa dla tunera combo :super:

 

O takie wlasnie pomysły też mi chodzi :)

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest urządzenie z systemem Android - nie pogryzie się z Twoimi "jabłkowymi" gadżetami  :?:  :rotfl:  :P

 

Na poważnie - dobra propozycja  :ok:

Ale idąc dalej tym tropem to nie muszę wydawać 500-700 za guano na androidzie czy powyżej 1k płn za nędzny mini pc skoro mogę sobie kupić za

 

259pln lub taniej henge docs

Np taki :

 

http://www.cortland.pl/henge-docks-stacja-dokujaca-do-macbook-pro-13-aluminium-unibody-model-z-2009r..html

 

I mieć pelnoprawny mocny jakosciowy komp pod tv o wiele większych możliwościach niż te mini cudaki :hyhy: i do tego ładniejszy :hyhy:

 

Do tego docka na stałe podłączyć tuner (tak jak do tych androidowych shitów) np taki

 

http://www.mediamarkt.pl/plock/tuner-media-tech-micro-dvb-t-stick,id-295803#detail

 

i mam po problemie :)

 

Jedyny minus to tylko taki (ale to przy tych adroidowych tez ) ze komp musi być na stałe włączony :( ale coś za coś :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze jak w Pl mi coś przyjdzie nie tak na pare stówek to jestem skłonny wsiąść w samochód z porządna rurką min fi 50 mm i się pofatygowac do gościa nawet 500km :hyhy: (chociaż przeważnie szukam w promieniu 100km od domu :rotfl: ) tak dla zasady :rotfl: bo nie lubię jak mnie ktoś w wała robi :rotfl: ale do Chin to nie będę jechać. Poza tym kitajcom nie ufam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...