Skocz do zawartości

Tuchola i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie zauważyłem mocnej chęci spocenia okolicach Tucholi a na forum pewnie znajdzie się co najmniej kilka osób z tego rejonu Polski. Ja co roku odwiedzam Bory co najmniej kilkukrotnie i bym chętnie pospocił w czasie pobytu :)

Sezon właściwie w pełni więc wierzę, że chętni się znajdą  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No chętni się jednak znajdą na spota. Ja planuję jakoś na przyszły weekend lub za 2 tygodnie wycieczkę w okolice - i na pewno wcześniej się odezwę.

 

 


Sinoff jak lecisz na Tucholę to daj znać może jakoś przejazdem spocimy się w między czasie.
 

Zwykle jedynką lecę ale nie będzie problemu zjechać z drogi i z Twoich Strzelec przez Inowrocław już dalej jechać.

 

 


No patrzcie do Tucholi znajdą się chętni a na Bydgoszcz to juz nie. Szkoda bo nie macie daleko do Bydzi ;)

To tak nie działa, specyfika regionalna, którą w pełni rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym podjechał :)


 

 


no niecałe 30km do Tucholi a 100km do Bydgoszczy to już spora różnica;)

Oj cos inaczej liczysz ja mam do tucholi 34 a do bydzi 26 nijak 100 nie wychodzi chyba ze przez Świecie góra 90 , zawsze można w Myślęcinku i kilka km mniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jestem z Tucholi. Obecnie przebywam w Olsztynie ale czesto jezdze do Tucholi. Auto mam w miare zrobione chociaz przydala by sie sesja strojenia tak 1-2dni. Bede w Tucholi od Niedzieli na 4-5 dni wiec jak cos piszcie na priv. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba trochę więcej niż jeden :) Wedle wszelkich znaków będę mógł bez problemu w sobotę lub w niedzielę do Tucholi szybko dotrzeć. Sądzę, że w czasie weekendu parking biedronkowy może być zapchany ale na przeciw niego, po tej samej stronie ulicy/"obwodnicy" jest plac na którym odbywają się targi i jarmarki - on raczej będzie pusty i tam bym miejsce spota widział. Znaleźć miejsce łatwo bo to tuż przy Biedronce a kawałek dalej już Polo jest, no i dojazd właściwie bezproblemowy z każdej strony.

Jeszcze godzina pozostaje i dzień? Sobota o 14 może być? Jak nie to piszcie co proszę jak komu pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiony post z linkami wyleciał, nie wiem czy celowo czy przypadkiem, ale podaję jeszcze raz. Linki celowo w kodzie a nie url, ponieważ w odnośnikach to map są % a forum chyba się krzaczy na tym i nie linkuje pełnego adresu...

 

 

 

Ja mieszkam w Tucholi, to miejsce o którym mówisz ma teoretycznie postawiony zakaz wjazdu/zatrzymywania, nie pamiętam, a z OSIRu są kamery na ten plac, więc można zostać przepędzonym/nagrodzonym mandatem.
Co do miejsca mogę zaproponować trochę mniejszy plac przy Czarnej Drodze (wylot na bydgoszcz od ronda, za rondem jest skrzyżowanie Czarna Droga-Bydgoska, i jakieś 30-50m za skrzyżowaniem jest zjazd na parking.
Jeden parking jest tu:
https://www.google.pl/maps/place/53%C2%B034'45.8%22N+17%C2%B052'11.3%22E/@53.579382,17.869819,1887m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0
Drugi zaraz obok:
https://www.google.pl/maps/place/53%C2%B034'44.1%22N+17%C2%B052'15.3%22E/@53.5790339,17.870966,194m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x0:0x0
Ewentualnie miejsce gdzie nasi lokalni drifterzy palą gumy pod lasem, ul. Budowlana, z dala od zabudowań i święty spokój, nikt nic nie powinien zrobić za wjazd tam i ewentualne odsłuchy, a można się załapać na pokaz driftowozów :)
https://www.google.pl/maps/place/53%C2%B035'23.1%22N+17%C2%B052'36.1%22E/@53.589754,17.876696,1886m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0
 
Plac na dawnym Stolbudzie, jest dzierżawiony przez nauki jazdy, ale jeśli nikt nie będzie tam akurat jeździł Lką to nie ma problemu, często tu jeździłem spalinowym RC, przynajmniej można było powalczyć między słupkami z prędkością 80KM/h :D
 
https://www.google.pl/maps/place/53%C2%B035'16.1%22N+17%C2%B053'14.7%22E/@53.58781,17.887413,1887m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0
 
Lub nad jeziorem Głęboczek w Tucholi:
https://www.google.pl/maps/place/53%C2%B035'23.2%22N+17%C2%B052'35.9%22E/@53.5894312,17.8781318,261m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x0:0x0
 
Chętnie bym wpadł, tylko akurat w tę sobotę miałem już umówiony wyjazd i dopiero w niedzielę po południu wróciłbym na miejsce, a audio u mnie niestety chwilowo stoi bez większych zmian, bo:
- mam problem z ciśnieniem z turbo, gdzieś wywala bokiem i nie mogę do tego dojść, 1 miejsce namierzone, uszczelniacze dolotu czekają, ale to jeszcze nie wszystko i jak już wolną chwilę mam to z tym walczę
- rozkleja mi się chyba sub Impulsa - ta płaska membrana od reszty + na 99% wywaliło mi w sedonie kondensatory dzień po tym, jak ją do półki przykręciłem i muszę to wszystko wybebeszyć i wzmak zanieść do sprawdzenia, a sub do kogoś wysłać żeby sprawdził/podkleił
- od cholery montaży i awarii SAT mi się nazbierało ostatnio, dlatego nawet nie mam kiedy zjawić się na forum :(

Miejscówka w lesie o której kolega wyżej pisze, to prawdopodobnie tutaj, na mapie jej nie widać, bo jest tam gęsto z drzew, ale jest zaraz na przeciwko zjazdu na miejscowość Świt:

https://www.google.pl/maps/place/53%C2%B033'04.3%22N+17%C2%B051'51.8%22E/@53.551207,17.864399,1888m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Tu nie leje, ale jest straszna pi... wichura, stąd też ostatnie dni mam nawał roboty, bo co chwilę gdzieś u kogoś wysiada/przestawia się, a teraz jak na złość mam jeszcze dużą instalację, a w takiej pogodzie na 7m drabinie to wszystkiego najlepszego.

Co do miejscówek, to ta przy czarnej drodze chyba najsensowniejsza, bo w miarę blisko wszędzie, zatrzymać się można, ulicę obok jest stacja więc są i hot dogi, a kawałek dalej hamburgery dają :)

A jak ktoś chce to można na rolkach pojeździć bo jest kilka KM trasy zrobione w kierunku bydgoszczy i świecia akurat właśnie od tego parkingu. Przy parkingu numer dwa jest też myjnia i przez myjnię własnie jest wjazd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...