Skocz do zawartości

Hyde Park for Truck!


lklukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Te przepychanki nic nie wnoszą konstruktywnego, bo są na bardzo niskim poziomie. Chyba nie zrozumiałeś do końca co mam na myśli. Wierz mi, że ja od nikogo nie oczekuje niczego podanego na tacy. Codziennie wchodzisz na forum i jakbyś czytał tą samą książkę.

 

Niestety tak samo to odbieram. A w tamatach, gdzie ktoś opisuje swoje wrażenia bądź doświadczenia(lub sposoby), teksty w stylu "ty na prawdę tak myślisz?" lub "Ty to na poważnie?" nagradzał bym jak za spam, bo to zwykłe trolowanie żeby zacząć bezproduktywną paplaninę o wyższości czyichś poglądów nad innymi. Wtedy każda insza prawda jest zła bo przecież "master" wie najlepiej ale nic nie powie bo ma z tego chlebek albo ktoś mu pucharek z przed nosa zabierze... To po ch... się w ogóle odzywa?! I tak do wyrzygania albo zamknięcia tematu.

 

"błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego faktu w słowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trak - po pierwsze wyczyść skrzynke bo nie mocna nic do Ciebie napisać.

 

Po 2 pilnie proszę o adres na który mogę nadać paczkę.

 

Pozdrawiam sluga uniżony,

Karol

 

 

Karol, nie wiem jaki potrzeba mieć tupet, by poprosić kolegę o dość drogi rzadki (i w zasadzie nowy sprzęt) "na odsłuch", jeszcze w zeszłym roku, dałem ci kilka miesięcy na ten cel a kiedy zjeżdżałem do Polski na święta wielkanocne w kwietniu (mamy czerwiec?! ) wiedziałeś o tym fakcie na spory czas wcześniej i... no nie wysłało Ci się...

Poprosiłem więc o wysyłkę na adres mojej matki ( dzięki Bogu żyje i raczej nie zanosi się by zmieniła swój adres domowy), nie wysłałeś ich... Poprosił Cię więc Raflip abyś spakował je wraz z jego Audio Artem, z którym też miałeś dziwny problem  by, skoro ktoś Ci go użyczył ,oddać jak należy bez zbędnych próśb i zabiegów.

Przyjechałem w zeszły weekend na 4 dni do domu i ... okazuje się ,że paczka od Jubego owszem jest punktualnie i dobrze zapakowana, Rafał mnie pyta "jest paczka od Karola?", bo chce stawiać 3 way u siebie i co?? Karol ma w tyłku wydzwaniam do Ciebie gościu przez 4 dni , piszę sms, ale masz to głęboko w tyłku.(tel na uczelni zostawił... Nikt nie ukradł?! Same zbiegi okoliczności...)

Następnie się okazuje ,że nie wysłałeś AA na czas bo.... Gustav chciał posłuchać i nie miałeś jak odebrać?! Wiesz, nie wiem kto uczył Ciebie poszanowania do czyjejś własności i kultury, ale ja jeśli ktokolwiek by mi pożyczył dość cenny sprzęt, z pewnością bym go nie udostępnił nikomu bez wiedzy właściciela... To nie szmata, którą się przekłada z drzwi do drzwi i bagażnika do bagażnika... To sprzęt dostałeś Ty, czy należy brać poprawkę ,że pożycza się "Wrocławskim kółkom rolniczym"? 

Prosisz mnie o wyczyszczenie skrzynki posiadając do mnie tak email jak i numer tel. 

Adres dostałeś na pw, wyślij proszę dobrze zapakowany sprzęt bo jeśli przyjdzie nie w takim stanie jakim Ci użyczyłem, zrobisz sobie "hajendowy" prezent, bo ja szmat używać nie mam zamiaru. I proszę nie angażuj czyjejś żony do dźwigania 5 kg żelastwa bo chcesz oszczędzić na wysyłce i skoro skopałeś, to proszę o odesłanie głośników kurierem na adres w Niemczech.

 

Serdecznie pozdrawiam Twój uniżony pachołek, pożyczkodawca hi-endów za damski ciul.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy między mną, a Rafałem zostaw w spokoju bo Ciebie nie dotyczą.

 

Masz info na PW.

 

Ze swojej str powiem tylko, że sprawa troche innaczej się klarowała, ale ... w moim przypadku najpierw się myśli a potem pisze.

 

Ciężko paczki się nadaje bez adresu - WF są Twoje nie Rafała.

 

 

 


proszę nie angażuj czyjejś żony do dźwigania 5 kg żelastwa bo chcesz oszczędzić na wysyłce i skoro skopałeś, to proszę o odesłanie głośników kurierem na adres w Niemczech.

 

O czym ty piszesz teraz do mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. I jeśli nie zauważyłeś, miałem zamiar załatwić tą sprawę pod stołem, bez wyciągania jej, ale Twój bezczelny ton w dzisiejszym poście, przelał szalę goryczy, przepraszam więc mości Murgrabiego za to ,że w ogóle ważyłem się upomnieć o swój sprzęt i skłonić do oddani nie Twojej własności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem. Spakuj to jak należy wyślij na adres jaki uzyskałeś i chcę zapomnieć o tej kwestii... Przeproś jedynie kolegów z forum kiedy im odmówię udostępnienia czegoś od siebie, po nauczce z Twoją osobą (kolegą jak mniemałem... no ale koledzy są słowni raczej, czyż nie? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe wyciagał sytuacji na forum, bo to dla mnie lekko niegentelmanskie - natomiast - na PW masz wiadomość.

Nie czuje się winny w żadnej kwestii związanej z Tobą.

 

Nie wiem też co mają inni użytkownicy forum do mojej sprawy z Tobą ale ok - każdy pracuje na własne konto IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...