Skocz do zawartości

RE <----> Excursion czyli wydzielone OT


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Piana na maxa.... Trzepiecie się , zaraz na szpady pójdzie a to to samo z tej samej fabryki w chinach!

Spokojnie Marcin, gdyby nie było różnic, to nie zmieniał bym głośników. Też na początku nie skreślałem EX, ba nawet je broniłem przed krytyką. Jednak po obadaniu sprawy okazało się że nie jest tak kolorowo.

Stare ORYGINALNE RE były naprawdę solidne, pierwsze sztuki miałem w ori kartonach, nic się z nimi nie działo, katowałem je na maxa, Później dostałem w białych kartonach i od razu zadzwoniłem do Axela bo zupełnie inny wygląd (nawet kolor cewki!) powiedział mi że pewnie ją ulepszyli czy coś w tym stylu.

Zawiecha górna i guma na koszu - porażka. Ale wtedy nic nie pisałem że to podróbki, za mało dowodów. Dopiero jak poszły z dymem to coś mi nie pasowało. Jednak troszkę teraz testów zostało zrobionych i jak pisałem Xmax to już nie jest byle co.

UWAGA! Piszemy tu o porównaniu oryginalnych RE Audio z USA a podróbkach reaudio.de z Niemcowni, skoro nie mogli produkować już produktów o tej nazwie, to zmienili ją na Excursion, proste :wink:  Nie chce robić jakieś wojny, chodzi o sprostowanie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra to napisze bo już od tych domysłów i mitów bolą mnie oczy! Dla jasności suby są ode mnie!używki z busa były to Ex Sxx15 z metalu i jakiś tworzyw! Spakowałem je w kartony z sx bo miałem takie leżeć... orginalne były wymalowane logami EX ale gdzieś zapodziałem :dontgetit: mam jeszcze kolorowe kartony re sx15 i chyba mam też z 4szt. po powerbass 3xl15 może i po audio systemach też bym znalazł tak więc wpadnijcie chłopaki po nie to dopiero wyjdzie REMIX :wink:

 

SynDmx, dnia 02 Maj 2014 - 10:05, napisał:snapback.png

Taki stary ORYGINALNY SX12 potrafił przyjąć 4 kW (jest na forum ten który je testował), a na 6 sztuk 15" Excursionów przy 15 kW zjarały się 3 sztuki   :rotfl:

Może i wyglądają podobnie, ale to nie te same materiały Panowie. Podróbka podróbki nie ma prawa grać tak jak oryginał. Amen.

Oczywiście jak ktoś chce niech kupuje, jego sprawa, ale nie piszcie, że to takie same subwoofery.

Ten kto je zjarał tez jest na forum  :rotfl: nie będę się tłumaczyć bo jesteś dla mnie za cienki w szyi  :wink: ale przyznam się że miał tam swój udział alko;) nie byłeś przy fakcie więc nie komentuj  :mur: widziałem na własne oczy jak gość zabił SoloX za pomocą 1,5KW  :szok: a to przetwornik który może przyjąć nawet 20KW  :wink:zależy od doświadczenia i operatora :wink: a ty powinieneś o tym dobrze wiedzieć podpisujesz się tytułem mistrza polski miałeś do tego zajebisty sprzęt który cały sezon dopieszczałeś a na finał moje doświadczenie zapewniło ci mistrzostwo czyli każdy teraz powie że nie jesteś mistrzem bo to moja interwencja o tym zdecydowała  :cwaniak: Po co snuć domysły niech każdy robi swoją robotę a nie szuka dziury w całym  :mur1: Miernik prawdę ci powie a na czym grasz ma H.. do tego Amen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny powtórze, wiedzieliśmy po co jedziemy i z czego są pudełka,kumpel celowo napisał "to to samo" a Wy zamiast czytac i zniuchać szydere zaczeliscie wojenke :P

 

Bawcie sie dobrze :P

 

 

 


Miernik prawdę ci powie a na czym grasz ma H.. do tego Amen
a tym bardziej ze nie o miernik tu wogole chodzi a o hairtrick :D

A to tak sie da!? no to niezle  myslalem ze nawet by go nie ruszyl a on go zabil?

600 postów i takie pytanie?  :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przyznam się że miał tam swój udział alko;)

 

Nie mogło by tam być inaczej :) Moje akurat padły na trzeźwo  :hyhy: W końcu ktoś to sprostował bo już myślałem że nówki w takich kartonach dostał :rotfl:

Każdy kupuje co chce więc się nie czepiam, chodziło mi raczej o to że suby się różnią od siebie. Ale jak uważacie inaczej to spoko, nie będę się sprzeczał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie Wam skoczyło jak to w dbl.... :D A ja myślałem ,że szybciej spuszczacie z wentyla po okazaniu się wyniku na termlabie niż sql'owcy, którzy gotowi się o kolor kabli i udział miedzi w miedzi pozabijać....  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...