Skocz do zawartości

Zlot Maniaków CA & Klubu 306Team Sulejów pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mam słupki ale moim zdaniem są o 'dupe potłuc' bo nie to że możesz sobie autko porysować to jeszcze jak właduje się pod samochód to problem z wyjęciem jest. Najlepiej sprawdzają się do tego celu butelki 2l do połowy wypełnione wodą. Większość aut przejedzie po nich spokojnie a są wystarczająco duże żeby je zauważyć. Ewentualnie można je pomalować. Przetestowane. Kumpel w mondeo mało zderzaka nie urwał przez taki słupek :] Później butelki poustawialiśmy i jak się strąciło butelkę to +1s zresztą ze słupkami też tak było :]

Ps. Mam jeszcze sporo barierek i różnych innych pierdół żeby zagrodzić ulicę ze znakami włącznie. Leżą gdzieś w piwnicy o ile ojciec nie wywiózł na budowę :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety plastiki mam

gumowe nie są złe też typek kiedyś zakosił ale gdzieś zaginął w akcji (słupek nie typek :] )

ja między słupkami jeździł nie będę między butelkami to można poszaleć :

 

dobra koniec OT. Do tego co się zrobi na miejscu wrócimy w kwietniu bo teraz za wcześnie by o tym mówić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede na 100% ale może skołuje sobie namiocik,bo w końcu lato to cieplusio bedzie :D
koluj koluj :P pamietajmy ze namiott nei ma schodow itp ustrojst utrudniejacych dostanie sie bo np w takim domku to trza sie mordowac z drzwiami itp :]:]

pozatym raz na jakis czas mozna sie troche pobyczyc na łonie natury :P od tego jeszcze niekomu nic zlego sie nie stalo :D

odnosnie konkurencji sprawnosciowych to proponuje rzut glosnikiem :) na odleglosc czy do celu heh wszystko jedno aby glosnikiem bedzie tak w temacie bo jazda autem to bardziej dla osob co podjada 306 :P

jakbym ja mial wystartowac w sprawnosciowce autem to musze kupic ze 2 tregry i wspawac zeby sie nie rozlecial mi a i o ilosci oleju jaki mi wciagnie podczas jazdy do odcinki nie wspomne hehehe

ogolnie ja proponuje aby pod namiotem zrobic "strefowego" spota

pozdros :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koliduje nie koliduje hehe ja poprostu jestem za tym aby pod namiot ogolnie zrobic imprezke bo z domu do domu jechac to zadna rewelka dla mnie,a znajac zycie to wieczor integracyjny nei bedzie przy kubusiu i coli :]:]

 

[ Dodano: 2008-02-16, 12:55 ]

rzut głośnikiem w puga 306

heh no tez kompromis :P aczkolwiek sadze ze moglo by to zapoczatkowac mala awanture :P a na spocie to raczej w celach malo agresywnych sie jedzie :P

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tez jestem za;d;d

A oczywiscie z anmioty niekoliduja sie z nami;d;d

To jak kto bierze glosnik??^^:)

Ale na najbardziejefektywna instalkacje mozna zrobic konkurs;d albo na ooogolne wrazenie;dd;p

pozdros;d;d

Tak jak arcziflo, napisal byle jak ale trzeba sie zachowac:]:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil, To niejest OT to rozowy o locie;d co sie bedzie dzialo;d;d a z tym rzutem t onaprawde dobry pomysl;d;d;d Ja jestem za;p

Co do zlotu jeszcze nic... Ja bym proponowal greg-si, by utworzyc jeszcze jedna liste pt LISTA OSOB KTORE POJADA NA ZLOT tamta lista pozostanie do rezerewacji domkow a tu zobaczymy ilu nas bedzie:) Co wy na to?? pozdros:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...