Skocz do zawartości

Zlot Maniaków CA & Klubu 306Team Sulejów pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jA SIE OSTRO WEZME ZA ORGANIZACJE :P Porobie fotki terenu:) co do sasiadów to bym sie tak jak pisałem ne martwil , do tego dodam że działke mma w 70% wyłozona "betonem" takie sześciokaty z betonu wiec grut twardy:) no i cała ogrodzona wiec o auta bym sie nie martwił i do tego całaoświetlona halogenami reagującymi na ciepło:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu kiedys było zapotrzebowanie na takie obiekty a stary miałstara i musiałgo na działece parkowac i tak wybudował 1hale 70m2 potem dobudował 2 około 65m2 wynajął no i kaska był to jeszcze dołozył 3 około 55-60m2 do tego ten "domek" wbudowany pomiedzy te hale 2pokoje kuchnia łazienka noi piwnica. ne wspomne o wicie na około 160m2 po której zostął obecnie sam stelaz.Noi do tego trzebabyło jakoś zabezpieczyc działke to stary zamontował te całe halogeny.Przez spory okres czasu sary wynajmowął te dwie hale wpierw była jakas stolarnia potem hurtownia akumulatorów potem lakiernik sianko całkiemniezłe z tego było no ale dobre czasy sie skonczyły hale swoje zarobiły i teraz sobie toja same.no w jednej hali stja samochody i cały sprzet garażowy noi tam równiez robie skrzynie :P w domku 2 tapczany , i siłka:) Tak wiec zobacze jak to bedzie na wiosne porobie porządki i zapraszam wszytkich maniaków car audio :P Oby sie udało :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie bardzo sposob w jaki podeszliscie do tego spotkania milosnikow CA. Jest to bardzo dobry sposob na zdobycie nowych umiejetnosci dzieki wymianie roznego rodzaju informacji. Mozna bedzie na zywo posluchac sprzetu/podpatrzec jakis ciekawych rozwiazan o ktorym sie tylko mowi badz pisze. No i po takim spotkaniu napewno klimat na forum sie zmieni na lepsze oczywiscie :P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko taki większy zlot to jest tak...

 

Trzeba miec teren zawiadomić straż policje czy cos. To nie jest tak hop siup :P

 

[ Dodano: 2007-10-21, 21:29 ]

No to walimy do POZNANIA na teren prywatny :P

 

wie ktoś może coś o tym czy by trzebabyło zawiadamiac straz ipt??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy to tak jak to robią inni i mają już w tym doświadczenie. Mianowicie wynajmuje się ośrodek czy w Borkach jak to robi Centomiania czy wiele innych forów. Generalnie nie muszą być to Borki(jest parę sprawdzonych miejscówek przez różne fora). Nocleg ze śniadaniem kosztuje ok.90zł za 2, 130 za 3. Zazwyczaj dostępne są 1, 2, 3, 4. 90zł to mało ja płaciłem 170zł ze śniadaniem w Białych Błotach pod. Bydgoszczą z 5 dniu przedrezerwacją. W cenie za nocleg jest jeszcze parking strzeżony na terenie zamkniętym. Do dyspozycji bezpłatnie jest grill kamienny pod zadaszeniem + oczywiście własny prowiant. Forum Opla robiło sobie jeszcze np. "Szwecki stół" co kosztowało jak się nie mylę 15zł. Kulki takie sprawy to już pewnie płatne. Lepiej konkretnie to zorganizować ok. maj-czerwiec (bo w wakacje inne fora robią) niż na szybkiego. Teraz jest za zimno na takie akcje. Więc na taki weekend trzeba przygotować 200zł żeby był fun, przespać się jak człowiek w łóżku a nie w namiocie i wstać następnego rana chorym i jeszcze na kacu(żadna przyjemność) z takiego zlotu i do tego jeszcze przyjdzie z 50zł na leki wydać i się męczyć z 4 dni. Ja na dzień dzisiejszy odpadam, dla mnie teraz to nie ma sensu, na wiosnę owszem nie ma problemu, byłbym chętny. Taki przeciętny ośrodek jak np. forum sr wynajęło pomieści z 80osób. Jak ktoś będzie się chciał z kimś napróć to weźmie sobie 2 i gitara.

 

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jarema mądrze pisze. Mamy jeszcze czas. Wszystkie propozycje mile widziane.

 

wie ktoś może coś o tym czy by trzebabyło zawiadamiac straz ipt??

 

Nie bo robisz to na swoim terenie i tam przecież nie będzie muza grała tak, że pól wsi miasta spać nie będzie mogło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo robisz to na swoim terenie i tam przecież nie będzie muza grała tak, że pól wsi miasta spać nie będzie mogło :P

 

Wcale nie prawda, jeśli jest to impreza oficjalna to musi być obstawa służb bezpieczeństwa, jeśli nie jest oficjalną to nie musi (praktycznie osoby przebywające na posesji są tam na własną ręke). Wiadomo nie będzie nikt nikogo prosił o obstawę bo to się wiąże z odebraniem przejazdu przeciwpożarowego itd. Sprostuje: jeśli ktoś organizuje na swoim terenie jakąś imprezę i nie jest w stanie przewidzieć jej uczestników to jest zobowiązany prawem do zapewnienia im bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko na wiosne bede gadał ze starym na ten temat bo to jednak jego teren(on jest właścicielem) no i bedzemy w taki razie byc w miaere cicho zeby nie zagłuszać cuszy nocnej no too spotkanie ustawimy na malcie gdzie mozna do woli muza grac a potem przejazd po mieście i na grill który juz bardziej cichy bedzie i konkretnie określimy liczbe osób jakie maja przyjechac zrobi sie liste itp. i tylko osoby upowaznione beda miały wstęp na posesje wszelkich gapiów nie wpuszczam. :P Mam nadzieje ze impreza wypali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak ja sie upieram ze by zorganizowac impreze otwarta dla wszystkich zeby ludzie mogli przylazic i powdziwac itp wiecie oco chodzi :P

 

Jak otwarta imra to umnie odpada nie mam zamiaru gościć kupy nieznajomych sępów którzy moga potem przyświecic mi auto gdzieś na mieście i dobrac sie do zawartości ale jka w innej miejscowości to spoko.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otwarta imra to umnie odpada nie mam zamiaru gościć kupy nieznajomych sępów którzy moga potem przyświecic mi auto gdzieś na mieście i dobrac sie do zawartości ale jka w innej miejscowości to spoko.pozdrawiam

 

No racja. Też bym tak nie chciał. Ale w małym gronie czemu nie??? Przecież możemy zrobić kilka imprez. U bartassa później jakąś weekendową. No i jakieś zawody z nagrodami jak pisał mattom w SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytkich forumowiczów jak najbardziej zapraszam ale chodzi mi o niepopisuwanie sie przed rzeszą nieznajomych zebym potem nie musiałsie martwić o ato jka zostawie na parkingu niestrzeżonym wiecie o co chodzi.K@mil o ot mi chodzi przeciez mozemy porobic pare imprez :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...