Skocz do zawartości

Bravo - pierwsze car audio


lukaszLDZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Apacz to mało powiedziane, wazne, że wszystko dobrze sie skończyło, musze jednak nosic na stałe okulary :wink: Przekaźnik powędrował nie jest mi potrzebny już. Najlepsze, ze sprawdzałem kilka razy i wydawało sie oki :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poza tym ukierunkowałem chyba ostatecznie tweetery tak jak najbardziej mi pasuje i w taki sposób aby scena była zrównowazona, jest teraz moim zdaniem bajka :wink: Teraz będzie można je jakoś zabudować w słupku co będzie nie lada sztuką... chcąc aby to wszystko wyszło brzmieniowo i wizualnie tak jak chcę. W trakcie przygotowań jest też zabudowa bagażnika, wkrótce fotorelacje.

Po głowie przez chwile chodziła mi zmiana tweetera, gdzies pojawił sie pomysł na ls-y lub nawet proa mkII, ale myślę, że naprawde te, któe mam po odpowiednim ich ustawieniu i zestrojeniu graja naprawde fajnie szczegółowo i co najważniejsze tworza fajna naprawdę szeroką scenę.

 

Uderzyc zamierzam z czasem jednak w strone zmiany woofera ale to za jakis czas i tu jest tez sporo opcji. Cięzko będzie znależc cos co tak samo miekko i nisko gra dołem jak ama i co ma ładna średnicę a jednoczesnie potrafi kopnąc zwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Minęło sporo czasu od ostatniego wpisu. W między czasie zmieniły sie nieco klocki, wciąż szukam swojego brzmienia i idzie to w poprawnym kierunku. Na wooferkach testowałem Phase CFS i dla wszystkich, którzy szukaja kopliwego woofera jednoczesnie nie odstającego jakością grania tonami srednimi w 2 drogach... polecam. Teraz wrzuciłem RS806 białasy i czuc róznicę w klasie dzwieku, kick moze nie taki potężny jak w CFS nie znaczy, że go nie ma bo jest i to dobry, ale dół i średnica zdecydowanie lepszej jakości. W CFS-ie była ona lekko wyeksponowana, choć naturalna. Tu jest delikatna rowniez naturalna ale nie krzykliwa, pojawiły się pewne smaczki, których wczesniej nie było, oczywiście zabawa cieciami ale juz prawie prawie i będzie majonezik :D  Kolejny kroto powoli będę zmierzał ko poszukiwaniom odpowiedniego tweetera i rozmyslam nad morelami mt23 lub mt250( szkoda że nie picollo - ale to zupełnie inna kasa). Niebawem testy i fotki. Zmieniłem równiepiecownie, w miejsce pajonierów wleciał Xetec P4 który ładnie sobie radzi i brzmi naprawde naturalnie i konkretnie. Jest dosadny na dole i precyzyjnie i czysto na górze i średnicy. Jesli ktoś szuka dobrej jakoisci pieca, który nie podbarwia nic brzmienia i nie dodaje nic od siebie - polecam - myślę, że w tej kasie nie ma konkurencji jesli chodzi o 4 kanałówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...