Skocz do zawartości

Szybkie pytanie, szybka odpowiedź


bassdriver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Czy ktoś ma rozeznanie, albo z własnych doświadczeń montował tweetery o średnicy montażowej zblizonej do 9cm?

Chodzi mi o tweeter razcej do 2-way z dużą ilością szczegółu, raczej chłodne z wyższej półki, nowe i używane.

 

Z moich pobieżnych typów:

 

-DLS Scandinavia1 (aktualnie u mnie w aucie)

-Morer Supremo ( równięż piccolo)

-Wavecor (np TW030WA06)

-Seas Excel - tutaj już niestety jest to aż 11cm.

-Seas Prestige - te tweetery mają od 9 do 10,5 cm

-Szpilki Alpine / Scan

-Vifa XT25TG30-04 / DX25TG09-04

-Audax TW025A28 (słuchał go ktoś?)

-ScanSpeak Illuminator D3004/6600-00

 

Podoba mi się gra Masterów, ale są lekko za małe :)

 

Dlaczego tylko duże? Bo chciałbym wypróbować inne tweetery ale póki co nie robić słupków całkowicie od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Zrób sobie redukcję

Taka opcja też się rozważa :wink:

Jak na spotach posłuchałem autek chłopaków, to stwierdziłem, że jeszcze mam sporo do zrobienia. Po zmianie pieca u mnie góra sie poprawiła, ale to jeszcze nie jest to. Zobaczmy jak będzie ze światłowodem na źródle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, kiedy jeszcze świadomy nie byłem, położyłem dekarke na zewnętrzną blachę w drzwiach. Chciałbym teraz to usztywnic Goldem i teraz pytanie: rwac dekarke czy kleić do niej? Ona nie spłynęła i trzyma się bardzo porządnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, kiedy jeszcze świadomy nie byłem, położyłem dekarke na zewnętrzną blachę w drzwiach. Chciałbym teraz to usztywnic Goldem i teraz pytanie: rwac dekarke czy kleić do niej? Ona nie spłynęła i trzyma się bardzo porządnie.

również opalarka pomoże w rwaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykopki ziemniaków.

wybierasz się ?? ;)

 

 

 

Podłączasz i już gra? Strojenie.

 

Myślałem już o strojeniu. Jak będę w sierpniu w PL to chciałbym umówić się z kimś na taką robotę. Najchętniej z kimś z Wawy bo będę tam kilka dni. W uk nikt mi tego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ppi gra jasno , alpina raczej też to które głosniki by to zneutralizowały?? W uk nie ma aż takiego wyboru w używkach jak w pl. Ja myślałem o czymś z morela, helixa , focala ( chociaż te też raczej jasne ) może dls.

 

 

 

 


Zapytaj lepiej osobę, która miała by zająć się tematem w przyszłości.

 

Z tego co się zorientowałem czytając różne tematy to w Wawie chyba Raadek mógłby to ogarnąć. Ktoś jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym teraz to usztywnic Goldem i teraz pytanie: rwac dekarke czy kleić do niej? Ona nie spłynęła i trzyma się bardzo porządnie.

Możesz rwać ale co przez to zyskasz? Jeśli zerwiesz dekarkę i nakleisz tego Golda to będziesz miał jedną warstwę maty zamiast podwójnej a na sztywności i tak marny zysk. Jak chcesz sztywniej to daj jakieś profile, temat maxa i jego reni może być Ci pomocny w działaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...