Skocz do zawartości

Radio do e36 pod kolor :)


Viamortis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak iż przejżałem mase Radiootwarzaczy, tak nic ciekawego pod kolorystyke bmw nie znalazłęm chodzi mi tu o kolor pomarańczowy, przycisków jak i ekranu LCD. Gdzie chce go sobie dopasować pod Climatronik i komputer pogładowy. Wszystko jest takie chińskie szczegółnie te nowe radia... Obecnie siedzi alpine 9833. Bursztyn jest, ale nie ma wyśieltacza na pomarańcz...

 

Panowie dawajcie propozycje z bursztynową kolorystyką bo nie moge nic ciekawego znaleźć , może coś ze starych radi  ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że chcesz się pozbyć tak dobrego radia. Od siebie mogę polecić: Pioneer DEH-524R, które bardzo dobrze komponuje się z kolorystyką BMW. Jest to stary model tej marki, ale całkiem dobrze brzmi  :wink: . W załączniku zdjęcie, jak komponuje się z deską mojego compacta.

 

 

post-12387-0-82092400-1396459111_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIelkie dizęki za propozycje :)

Pioner wyglada bardzo staro :P

Kenwoody chińsko :P Ale już jest blisko fajnie by podpasowało ale ten plastik :P

 

Do gustu przypadł mi DXZ389RUSB

Pasował by idealnie z tego co mi sie wydaje jest klasa nie widać takiej chińszczyzny :)

Tylko ta dostępność :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe też jak wypada jakościowo z dźwiękiem do 9833 ;p

Ps: nie zakładając nowego tematu pod kabel aux podejdzie każde urządzenie z wyjściem aux chodzi mi tu o przenośną MP3 bo narazie służyły tel Ale chcę go zastąpić jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Nie powiem ale Staro to wygląda. Jest nawet na allegro w cenie 45 zł :D
Nom ale nie zdecyduje się na niego, dzięki mimo wszsytko za chęci.

 

1.Ponawiając pytanie jak bym chciał podłączyć Ipoda nano to muszę mięc jakąś specjalną przejściówke czy wsytarczy zwykłu kabel AI net aux ?

2. Koleja sprawa jak wygląda kabelek "LOD" Podobno najlepieje przenosi jakość dzwięku ? jest duża różńica między AUX ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Nie powiem ale Staro to wygląda. Jest nawet na allegro w cenie 45 zł :D

Nom ale nie zdecyduje się na niego, dzięki mimo wszsytko za chęci.

 

1.Ponawiając pytanie jak bym chciał podłączyć Ipoda nano to muszę mięc jakąś specjalną przejściówke czy wsytarczy zwykłu kabel AI net aux ?

2. Koleja sprawa jak wygląda kabelek "LOD" Podobno najlepieje przenosi jakość dzwięku ? jest duża różńica między AUX ?

Chyba chodzi Ci o dokładnie ten model z allegro bo jeśli KDC V7090 staro wygląda to ja nie wiem jak dla Ciebie musi wyglądać 7906:) 45 zl a jeszcze nie dawno pamietam jak kosztowalo 1400zl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JVC SD631 - kolory RGB (sam możesz ustawić kolor jaki ci pasuje, 30 tys kombinacji kolorów, osobno wyświetlacz i przyciski)

4x rca (w tym 2 z możliwością osobnego sterowania)

karta pamięci, usb, aux, BT i inne bajery, oczywiście z pilotem;)

używka kosztuje około 200-300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania który ipod kupić najlepiej to chyba.. Najtańszy z największą pojemnością? Raczej różnic w jakości dźwięku się nie odczuje bo chyba wszystkie po analogu lecą.. Sam zastanawiałem się nad kupieniem jakiegoś uszkodzonego na alle.. Z tą różnicą że mam 9833 w komplecie z 420i.. Tylko dotykowe wymagają konfiguracji digitizera przy uruchomieniu.. Podświetlenia nie potrzeba.. Słabą baterie można zawsze wymienić.. Zdobyłem iphona 3gen 16gb ale ten złom musi mieć sima żeby dało się cokolwiek robić.. Jak da się słuchać radia internetowego ze zmianą stacji przez radio (jeszcze nie sprawdziłem) to dla mnie jeszcze większy hit.. Co do podświetlenia w radiu to zawsze można samemu (jeśli się czuje na siłach i ma czym) albo zlecić komuś nawet wymianę diod w panelu albo gumek na żarówkach w starszych modelach..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...