Skocz do zawartości

Stłuczka


4Real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla PZU Twoje auto jest warte 11tys i  Ty musisz tyle za nie dostać , czyli jak dadzą Ci 6100 , a Ty oddasz swój "wrak" tej firmie i skasujesz 4900 , bo tak stanowi prawo . Oni spełnią swoje zobowiązania wobec Ciebie i wszyscy są szczęśliwi   :wink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widziałem na aukcji podobny samochód i cena była fajna , ale nie wiem czy byś wyraził zgodę sprzedać za wylicytowaną kwotę (jak to był twój) , więc nie było sensu męczyć klawiatury. Cena była tak niska bo nikt nie licytował. Teraz żeby to wszytko odkręcić będzie trochę "zabawy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale koles powiedziat wyrazie samochód zostanie dany na licytację i dostanę kwotę różnicy i potem dzwonił że skończyło się na 4.8tys licytacja to powinienem dostać ta różnice tak jak tamten mówił to teraz znowu kręcą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja mam dostęp nie tylko do allegro.

 Nie wylicytowano kwoty jaką wyceniła ubezpieczalnia i dlatego jako właściciel masz możliwość się nie zgodzić i bujać się dalej z problemem. Tak działa rynek. Gdybyś miał chleb z auta to dla szybkiego zakończenia sprawy brałbyś ich warunki pod uwagę (czyli ich podejście ma sens). Będą tak długo używać marchewki aż w końcu dostaniesz kijem po plecach.

 

Przykre, ale prawdziwe. Na wiele osób to działa.

 

Dlatego uważam że w życiu trzeba podejmować własne decyzje nad którymi ma się kontrolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

heheheheh....pech chcial znowu rozwalone auto;///

 

 

chcialem sie dowiedziec jak jest jak wyjdzie szkoda calkowita i oni chca np dac wartosc auta ceny rynkowej

 

chodzi o to ze typ wczesniej mowil ze dadza 11tys i auto zabieraja

 

to faktycznie tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi za szkodę całkowitą za peugeota 407 zrobili coś takiego: wycena rzeczoznawcy ile warty jest wrak i potem od ceny rynkowej odjęli to co wycenił rzeczoznawca i przelali kasę a wrak mój. Oczywiście wrak sprzedałem drożej trochę;)

tak mialem poprzednim razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...