Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Żona uparła się, żeby pójść z mężem do pewnej restauracji. Na nic zdały się wykręty, mus to mus. Wchodzą do knajpy.

Szatniarz: -O!!! Dobry wieczór panie Heniu ! Jak to miło znów pana widzieć.

Żona patrzy zdziwiona na męża. -To jakaś pomyłka, kochanie-tłumaczy się mąż. Wchodzą na salę.

Podbiega kelner -Dobry wieczór panie Heniu, ten sam stolik co zawsze? Żona robi się wkurzona. Siadają.

Kelner -To co zawsze panie Heniu? Żona domaga się tłumaczeń.

Na scenie program artystyczny, rozbiera się striptizerka. W pewnym momencie pyta: -No kto zdejmie mi majteczki?

Cała sala patrzy na męża i skanduje: -Henio ! Henio ! Henio !...

Wściekła żona wybiega z knajpy, mąż za nią, wsiadają do taksówki. Żona całą drogę czyni wymówki, robi awanturę.

W pewnym momencie taksówkarz odwraca się i mówi: -Takiej pyskatej k**wy tośmy jeszcze nie wieźli, panie Heniu.

Jaś zobaczył mamę nagą.

Pokazuje na trójkącik włosów i pyta: -Co to jest? -To, to , to jest syneczku taka szczoteczka. -Ha ! Tatuś to ma szczoteczkę ! Na kiju ! Widziałem jak ciocia Krysia zęby nią czyściła.

 

 

 

post-2773-0-38179800-1364165642_thumb.jpg

post-2773-0-62833000-1364165714_thumb.jpg

post-2773-0-83299100-1364165755_thumb.jpg

post-2773-0-16937900-1364165796_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czysto praktycznie ;) Jak pijak pojawi się na torach to najprawdopodobniej zostanie przejechany.

Pociąg swoje waży, toczy się na metalowych kołach po wąskich również metalowych szynach i nie da się go gwałtownie zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...