Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z serii genialni sprzedawcy w sklepach Car audio.

Dzisiaj byłem w jednym ze sklepów RTV i CA.

Wszedłem w debatę o sprzętach z młodym pracownikiem sklepu, zachwalał swoje klocki w aucie (JBLe GTO, buszmeny i inne badziewia) więc ja o swoich SXach nie wspominałem bo szkoda czasu na to :rotfl: Jakoś się powstrzymałem od śmiechu po jego wykładzie i mądrościach ale jak powiedział o kodzie to padłem ze śmiechu i wyszedłem -

 

"Kupiłem teraz specjalny kondensator do auta, bo przy takim sprzęcie auto gasło jak dałem czadu na postoju a światła migały jak w dyskotece, ale chyba kupiłem za mocny, bo żeby się naładował to muszę dojechać do Poznania ( :szok: ) dopiero jak wracam to włączam sprzęt i wtedy jest ogień! "

 

Dużo nie brakowało a bym się udusił :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już był ten film gdzieś na forum. Powie mi ktoś co za sprzęt mają Ci panowie? Albo ile takie cuda kosztują? Wiem że podobno to totalnie górna półka ale co i za ile mnie ciekawi:-)

 

Dobra już wiem ile mniej więcej kosztuje:-) w końcu oglądałem do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj suzuki :D:D faceci wychodząc wrzucaja na tackę kasę , jak wrzuci 10 centów ma małego jak 2 ojro ma dużego :D

 

-kochanie, tylko żłopiesz to piwsko, a ze mną nawet nie porozmawiasz...

-a o czym?

-o mnie. jakie lubię kwiaty lub kolor...

-jaki lubisz kolor?

-róż

-to róż dupę po piwo

 

to mnie rozwaliło :D

 

podczas kłótni kobiety z nastolatkiem

 

... jak śmiesz się tak do mnie odzywać gówniarzu?! Trochę szacunku! mogła bym być Twoją matką!!!

 

- nie mogłabyś... Tata nie r*cha "byle czego" !

 

i taki bardziej branżowy :D

 

- Matiz ma jeden plus...

- Gdzie?!

- Na akumulatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...