Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rekos :zdrowko:

Przez chwile zastanawiałem sie co było pierwsze-jajko czy kura :D

 

Wczoraj, w późnych godzinach wieczornych, wracając z Pubu, po piwku (piechotą), zostałem zatrzymany przez 2 policjantów:

- Dobry wieczór

- Dobry wieczór

- Poprosimy pana o dowód osobisty

- Proszę bardzo

- Pan xxxxx xxxx?

- Tak

- Skąd pan wraca?

- Z pubu

- O tak wczesnej porze?

- A jakoś tak wyszło, niedziela, wiadomo, ludzie jutro do pracy idą.

- Rozumiem. Proszę pana, zatrzymaliśmy pana, gdyż w tej okolicy została 10min temu okradziona starsza pani, wiec dokonujemy poszukiwań napastnika, zechce pan pokazać co ma pan w kieszeniach, jeżeli odmawia pan rewizji na ulicy mozemy pojechać na komende w celu przeszukania pana.

- Nie ma problemu, prosze bardzo

Wyciągam klucze, a tu bach, wypadła mi mała plastikowa torebeczka z proszkiem w jasnym odcieniu.

-Oooooo, a co my tu mamy?

A ja z uśmiechem

- Sól morska mielona

- Taaak.. A ja nazywam sie Baltazar Gąbka.. Piotrek sprawdź to gów..o.

Wie pan co grozi za posiadanie narkotyków twardych? Zgodnie z artykułem: „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

- Ale to jest sól..

- Tak, wspaniała sól, kotleciki taką solą pan sobie przyprawia?

- Oczywiście (z uśmiechem na twarzy)

- Zaraz panu ten uśmiech z twarzy zejdzie. Piotrek jak tam?

- Krzysiek, a właściwie, Baltazarze zaje...ista ta sól.. Gdzie pan kupił?

- Świat przypraw

:D

 

Dla sprostowania, Czasami używam takiej soli, gdy są

takie upały jak ostatnio. Pomaga utrzymać wodę w organizmie, dodać troszeczkę do piwa też nie zaszkodzi..

A panu Krzysiowi zrobił się dziwny wyraz twarzy

http://1.bp.blogspot.com/-NU1gO5FfG6U/Tm9U7D3TfJI/AAAAAAAAACw/R5pPvii1bRc/s1600/Me-gusta.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzostwa swiata w pilce noznej 2014. faza grupowa mecz polska; argentyna. argentynczycy wchodza do szatni, patrza a tam wisi tylko jedna koszulka - leo messiego. zdziwieni pytaja trenera

- panie trenerze dlaczego w naszej szatni wisi tylko jedna koszulka

- dzis gramy z Polakami wiec sam messi na nich wystarczy, a reszta idzie ze mna do knajpki, napijemy sie piwka i w przerwie i na koniec meczu sprawdzimy sobie wynik na telegazecie.

pilkarze argentynscy przytakneli trenerowi i zrobili tak jak trener chcial.

mija 45 minut - argentynczycy sprawdzaja wynik - 0:1 dla argentyny - leo messi 16 minuta.

ucieszeni wylaczaja telewizor i zamawiaja kolejne piwa w przekonaniu ze leo dolozy jeszcze kilka bramek.

koniec meczu argentynczycy sprawdzaja wynik a tu ku ich zdziwieniu pojawia sie wynik 1:1 - 86 minuta bramka R.Lewandowskiego.

kilka minut pozniej wchodzi do knajpy zalamany messi. pytaja go

-Leo dlaczego tylko zremisowales ten mecz, tak dobrze ci szlo?

messi na to

-w 37 minucie dostalem czerwona kartke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...