Skocz do zawartości

Dobór Radia Do Toyoty Avensis nietypowe.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,posiadam Toyote Avensis z 2001r kombi i sprzet który sie w niej znajduje nie do konca mnie zadowala. Mianowicie chodzi mi o radio . Chcialbym wstawic sobie jakies inne tylko mam problem , poniewaz nie chcę wyrzucac calego komputerka pokladowego tylko sama "szuflade CD" , poniewaz pokazuje mi on : spalnie termometr nawigacje itp rozmiar szuflady to dl. 195mm wys. 60mm a firmowe radia sa troszke za male i sa "szapary" i moje pytanie brzmi nastepująco. Mozna jakos to spasowac zamowic jakas wieksza ramke czy cos czy moze sa takie radia . Z Gory dzekuje za pomoc P.S dolaczam zdjecie .

Jest ktoś w stanie pomoc ?

post-14308-53870_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to auto więc wiem o co chodzi.:P

Ramki nie kupisz zacznijmy od tego. A dwa że o ile pamiętam to wywalenie szuflady CD, skutkuje tym że reszta nie chodzi, albo nie chodzi tak jak potrzeba. (Kombinowałem ponad rok temu, więc nie do końca pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poiwiem tak kupilbym radio 2 DIN zamiast tego starego , ale szkoda mi tego komputerka : spalanie itp :). Druga sprawa jest taka ,ze szuflada jest podlaczona pod komputerek kostkami nie wiem czy odlaczenie  wplynie negatywnie na komputerek , bo nie probowalem . Kurczei tu jest dylemat ... co zrobic chcialem kupic sobie dobry sprzet car audio a tu taki problem ... . Moze ktos cos jeszcze doradzi ? Czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz mocniej grzebać, spróbuj odłączyć czytnik CD od reszty i zobacz czy to co chcesz zostawić działa bez zmian, jak nie działa to tak jak pisał pawel_luk1. Jak jednak działa, to jak pisze kolega powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zanim zaczniesz mocniej grzebać, spróbuj odłączyć czytnik CD od reszty i zobacz czy to co chcesz zostawić działa bez zmian, jak nie działa to tak jak pisał pawel_luk1. Jak jednak działa, to jak pisze kolega powyżej.

 

Albo bebechy ori radia upchnąć w inne miejsce aby nie tracić funkcji komputera ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jak mowilem komputerek dziala bez zmian . Odlaczylem CD i normalnie chodzi komputerek pokazuje  spalanie temperature itp.  Czyli zostaje dopasowanie ramki moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z ta " forma pod odlew" bo ja zielony jestem w te sprawy :D z Gody dzeki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...