Skocz do zawartości

RF w z32


RF.TEAM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc :) pacjent w garazu to Nissan 300zx z32TT targa wersja SWB czyli wersja dwuosobowa.Sprobuje opisac jakos wam moj projekt w z32 trzeba wsadzic 3piece wersji Type RF X2 X3 X7 nastepnie przod zestaw FNQ plastry miodu 16-tki 13-tki i gwizdki.Napedzac bedziemy tu do wyboru albo Rockford Fosgate 9300 albo Rockford Fosgate dvd2 rav2 + do tego Rockford Fosgate OMNIFI 20gb.No coz prace juz sie rozpoczely jakis miesiac temu i powoli do przodu brna :)zapomnialem dodac ze na tylku beda 2x RFD 2212

post-1359-0-92963300-1395240794_thumb.jpg

post-1359-0-16234900-1395240825_thumb.jpg

post-1359-0-29426100-1395240835_thumb.jpg

post-1359-0-02779600-1395240854_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


pacjent w garazu to Nissan 300zx z32TT...

Wrzuciłeś do tej pory 10 fotek z czego jakieś 3-4 mozna od biedy podciągnąć pod instalację a i tak mało co na nich widać. Jako okrasa do do fotek jest kilka linijek tekstu gdzie głównie wymieniasz klocki jakie potencjalnie zagrają. A gdzie sama instalacja jest i jej opis?

 

 


jest taki problem ze w drzwiach na nic miejsca nie ma niestety

To po kigo grzyba dwa woofery są zamontowane we furtkach? Żeby ładnie wyglądało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko piękne i szkoda że do tematu audio w nim nie podchodzisz tak samo  :wink2:

Niestety ale jak na razie to trochę dziwny kierunek obrałeś - dwa różne woofery w niewytłumionych drzwiach oraz zaraz nad nimi na tapicerce TW (pewnie na wysokości kolan) - dobrego grania to raczej z tego nie będzie  :kwasny:

 

Jedyny plus jaki ja na chwilę obecną znalazłem w tym projekcie to ładnie wykończony boczek  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ze tweeter bedzie na wysokosci glowy bo nisko sie bardzo siedzi dlatego tam go ulokowalem a co do tych wooferow to moze podpowiesz mi dlaczego nie moga byc tak razem nie jestem znawca audio  i mozna podpowiedziedz a nie jechac jak niktore omnibusy co wyzej pisza tylko krytyke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ze tweeter bedzie na wysokosci glowy bo nisko sie bardzo siedzi dlatego tam go ulokowalem a co do tych wooferow to moze podpowiesz mi dlaczego nie moga byc tak razem nie jestem znawca audio i mozna podpowiedziedz a nie jechac jak niktore omnibusy co wyzej pisza tylko krytyke

Bitch please siedzisz na forum od.2008 roku ja siedzę o wiele krócej a zdążyłem się doedukowac, że takie rozwiązanie nie wróży niczego dobrego - akurat kogo jak kogo ale Sinoffa warto słuchać - trust me :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ze tweeter bedzie na wysokosci glowy bo nisko sie bardzo siedzi dlatego tam go ulokowalem a co do tych wooferow to moze podpowiesz mi dlaczego nie moga byc tak razem nie jestem znawca audio  i mozna podpowiedziedz a nie jechac jak niktore omnibusy co wyzej pisza tylko krytyke

Teraz to i tak trochę po ptokach, bo już wyrzeźbiłeś sprawę.

 

Nie dziw się, że Ci jadą, bo kiepsko to rozwiązałeś...

 

Wg mnie będzie to instalacja na "szoł"/ na pokaz.

 

Nic więcej.

 

A szkoda, bo i klocki i fura zacne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...