Skocz do zawartości

Figurki, maskotki, gadżety w aucie


zientek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Interesuje mnie, jakie macie gadżety w aucie z wymienionych w temacie.
Jakieś ciekawe figurki? Może maskotki na półce od bagażnika? Jakieś przywieszki przy lusterku wstecznym? Pieski z kiwającą głową?

Ja osobiście nie targam na chwilę obecną, ale ciekawi mnie co mają koledzy z forum ;) może mnie coś zainspiruje!

I jeszcze czy macie jakieś ulubione zapachy samochodowe? Jakaś marka? Ewentualnie rodzaj? Konkretny zapach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapachy samochodowe

jest tylko i wyłącznie z firmy California Scents jak dla mnie najlepszy zapach to  Coronado Cherry,Balboa Bubblegum

 

 

 

Ostatnio sprawiłem sobie zapach w puszce "my shaldan"

też są dobre ale dłużej trzymają się z Californi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images63.fotosik.pl/745/9d25ac65dc0c3462m.jpg

 

Osioł - raz przypięty z tyłu pasami, raz z przodu, ostatnio na tylnej półce :)

 

Zapach? Obecnie jakaś truskawka + cytryna, na ogół Classic Car, choinka czarna

 

Aaaa...Zapomniał bym. No i Czesio pod daszkiem pasożyta:

 

279839_423984337653591_558064481_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawek, maskotek w aucie nie wożę , a zapach to Chemical Guys Stripper Scent   :hyhy: 

powalla moglbys powiedziec ile sie utrzymuje zapach po aplikacji ???co ile uzywasz???ciekawa sprawa bo zawsze czlowiek uzywal zawieszek,osobiscie uzywam wsuwek do nawiewow i narazie ok,zapach cytrusowy firmy nie pamietam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zapach od CG zawsze mnie powalał :D (nie miałem możliwości 'niuchnąć' :D )

 

Ja lubie zapach 'nowego auta', z duperelek tylko organizer do cd & jakaś chemia do samochodu, zazwyczaj dedtailingowa :D

 

Na kolejna wypłate chce new car scent od CG, choć słyszałem dużo dobrego o tej firmie, california scent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na lusterku śmiga zielona żaba z serduszkiem która gada "Kocham Cie" po ściśnięciu jej. Dostałem od swojej pięknej to tak dynda i w sumie już tak sie do niej przyzwyczaiłem, że bez niej jakoś tak pusto :D

 

Aaaa no i o oczywiście na słupkach są trąby Jerychońskie :D

 

Fotka środka :)

http://postimg.org/image/qc9eqsxhb/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj jechałem za superB`em I`ej generacji, koło jakieś 18-19 cali wystające poza obrys auta (tragedia), na tylnej półce pluszowa poduszka w kształcie dużych cycków postawiona na sztorc. Żenujące, jak styl samochodu i kierowca wraz z jego jazdą, która nie uwzględniała kierunkowskazów ani na skrzyżowaniach ani przy wyprzedzaniu, jednym słowem burak z rejestracją "SO....." :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


żałosne są te naklejki  "poka cycki dam Ci ciastko" itp itd, nie wspomnę już o stickerach.... sory za ot


To jeszcze nie jest takie złe. Jak kupiłem swojego Golfa, to miał naklejone GTi na tylnej klapce, i mieszek na gałce biegów z wyszytym GTi, oczywiście GTi nie był ;)
Wymiana mieszka kosztowała mnie 24zł a naklejka 15 min roboty :]

Nie przepadam za ludźmi ze znaczkami "M" czy właśnie "GTi" w autach ze zwyczajnymi silnikami.

Osobiście szukam psa z kiwającą głową, ale marketowe zdają mi się być mało solidne. Przecież ten łeb odpadnie mu na pierwszej lepszej dziurze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...