Skocz do zawartości

Instalacja HHO ( wodorowa ) do samochodu


yasica
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd się przyznać, ale zabrali mi jako 13 osobie w Polsce jak tylko ten system w 2000r wprowadzono, jeden wyjazd do Torunia, a w zasadzie jedna prosta na odcinku 700m i zdobyłem 46pkt karnych, co zaowocowało zatrzymaniem tego dokumentu... Ale co miałem zrobić, jak się spieszyłem, wreszcie była prosta na której widziałem z przeciwka jak na dłoni, a sznurek przede mną jechał 40km/h...

 

Potem się okazało że był tam zakaz wyprzedzania + podwójna ciągła (kto na to patrzy) jakieś skrzyżowanie z drogą boczną (na pole),  ograniczenie prędkości do 40, podczas manewru zaliczyłem kolumne aut uprzywilejowanych co tak spowalniały ruch, do tego jazda bez pasów, rozmowa przez telefon, i wyłapany na radar z przeciwka 184/40... nie bylo zmiłuj.

 

7 kolejnych lat śmigałem sobie na prawku USA, ale nadszedł czas w końcu je wyrobić, jak zdałem egzamin, na który poszedłem sobe z marszu, jak po bułki do sklepu, otrzymałem prawko, patrze a tam tylko B, pytam się grzecznie a gdzie jest A ?? a pani na to... nie zdawał pan takiego egzaminu, my zabieramy wszystkie uprawnienia za jednym zamachem, potem trzeba zdać każda kategorię... no i nie mam A... Jak chce pojechać gdzieś na wycieczkę motorem (sąsiad maniak ma 3) to zabieram prawko USA a tam mam A i B

 

Najlepsze że 4 lata temu zaliczyłem kurs na E do B i do dnia dzisiejszego nie miałem czasu iść na egzamin :)

 

Ale to nic, bo mam znajomego , który wyłapał takich punktów ponad 1000 , w chwili zatrzymania policja nie dała wiary w to co słyszy czy tam widzi na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Oo Tomaszu z tej strony to ja Cie nie znałem :D poleciałeś na bogato :D

 

Oj byłem wtedy "młody-gniewny" teraz już tylko gniwny pozostałem :D

 

 

 


Na moto to jeszcze bym rozumiał :rotfl:

 

Na moto mnie nie złapali, choć kilka razy próbowali, w tamtych czasach miałem gsx-r600 i starego ukochanego nakeda Xj-750 seca.

 

 

 


Jeszcze powiedz ze był to ten swapowany cienias :P

 

nie, Vectra B poliftowa, nówka sztuka - półroczne wtedy auto.

 

A z cienkasa sie nie śmiejcie, bo niejedno auto portki miało przetrzepane, łącznie z e36 compact na obwodnicy Trójmiasta, jak jeszcze był tylko jeden foto pod wiaduktem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...