Skocz do zawartości

JVC KD-X50BT problem ze sterowaniem subwooferem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pewien problem ze sterowaniem subwooferem, mianowicie po włączeniu funkcji w radiu ''sub'' nic się nie dzieje, subwoofer wcale się nie odzywa, na wyłączonej funkcji ''sub'' czyli ''read'' sub chodzi normalnie.

Proszę o pomoc, z góry dziękuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne U mnie działało to bez problemu ale fakt że z tym filtrem jest to słabiej słyszalne bo głośnik musi przenieść te częstotliwości Przy 80 to powinno działać  Ja mam inny problem teraz Cały czas wyskakujemi  "unit warning chk wiring then reset"  Jak zrobić ten reset fabryczny albo zaktualizować oprogramowanie. Zepsuło się od leżenia W poprzednimaucie dzałało super a teraz problem mimo iż to taki sam samochód Brakuje mi jużpomysłów Może coś poradzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co do nie grającego subwoofera to może w radiu jest jakiś oddzielny remote do suba który go wyłącza jeśli funkcja jest wyłączona w radiu? Kiedyś w starym sony się na to nabrałem podpinając remote pod el. ant. sub grał tylko na radiu..:D Teraz przy włączonej funkcji sub świeci się power na wzmacniaczu? Co do wyświetlonego error-u to jak kolega wyżej prawi.. Na instrukcji można wyczytać żeby skontaktować się ze sprzedawcą.. Bo mogło być coś nie tak z głośnikami i radio to pamięta dlatego wymaga resetu.. Wydaje mi się ze może przewód zasilający do radia jeśli był by za cienki mógł by skutkować tym komunikatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniałem już nawet w kostce przewody pamięci z zasilaniem i też nie pomaga

reset ten z przycisku też nie działa Wiem że w niektórych modelach jest reset fabryczny z opcją kasowania licznika błędów aleten opis z neta w tym modelu nie działa   Pewnie jest jakiś sposób kombinacja klawiszy pewnie innaale jeszcze nie udało mi się trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...