Skocz do zawartości

Dobry woofer do 2 Way


pawelszu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zrobisz "daszki niekapki" i będzie ok ;)

 

Ci, którzy pisali wyżej też pewnie w pełnej furtce je mają, niech się wypowiedzą czy rzeczywiście jest taki problem z wilgocia ?

 

od siebie mogę powiedzieć, że 5.16 znoszą to bez żadnego problemu (mam normalnie w pełnej furtce), ale w końcu to głośnik typowo do auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie są teraz schowane w tunelu więc nic na nie nie kapie( a właściwie kapało, bo w tej chwili leżą sobie w piwnicy w ciepełku :) ). Ale pamiętam jak 6 lat temu miałem je w tym samym aucie( G3 ), tunel był o wiele krótszy, robiłem daszki i inne pierdoły, a i tak na nie kapało. Mechanicznie nic im złego się nie działo, jedyny minus to aspekt wizualny po wymontowaniu ( przy odsprzedaży) 

 

Przemcio, masz koma do mnie, prawda?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie zakladać kolejnego tematu, na gorze siedza piccolaki w bagaju aliante, zalezy mi na kicku(maniak perkusji) aktualnie ama z pierwszych etapow grania, pora na cos kulturalnego co sie zgra z pikolakami. w cale furtki. podobno helixy rs806 byly by ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufik to gms-ów sie pozbyłeś? :wink: Piccolak bardziej kulturalny co? Mam tez Amę ale powoli rozgladam sie za czymś innym, nie to zeby była zła,ale... własnie coś bardziej "klasowego"... tez myśle nad RS806, podobno rewelacyjna średnica i fajne zejscie, sa nawet na allegro ale troche koleś z ceną przesadził jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A ja za chwilę będę miał Picolaka na górze ( tylko zmobilizuję się ze słupkami ), a na dole jadę w drugą stronę : Był Ślimak, jest Simplex, za chwilę wjadą AM-y a potem GMS 1865

 

teraz mam AMY z piccolo i srednio jest, slychac ze klasowo od siebie odstaja , dlatego szukam czegos co gra kulturalniej ale nie chce za duzo kicka na rzecz srednicy stracic i chyba bede celowal w te helixy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mogę od siebie także polecic helixy rs-y bardzo fajny woofer, mam go okolo 4 miechy, szybkosci mu nie brakuje, kicka ma jak dla mnie dobrego(szybki,zwarty), piękna srednica(sprawdzałem ) chodz  w moim przypadku zbędna, gdyz gra w 3 drogach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ama ma sporo średnicy ale wydaje mi się, że nie jest to taka średnica jakościowa, po prostu jest, a im głosniej tym bardziej sie drze:) Dół za to ma fajny. Tez upatruje w normalnej cenie tych helixów, ale próżno szukac

Niedawno byly na alledrogo coś koło 500zl, wisiały jakis czas. Teraz gosc tez wystawił ale cena nie za dobra.

Na tablicy wisiały 2 komplety 3way helix RS może gosc chce rozbic jakis komplet, pogadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy masz na myśli twardy , konturowy kick ? który występuje np w AS HX Phase.

Phase nie slyszałem wiec porównac do nich nie mogę. 

 

Jak masz 3 way sprzedaj mi go a kup sobie woofery z mniejsza srednica :rotfl:

Nie narazie nie sprzedam,przypadł mi on do gustu :)

Pisałem do niego, samych wooferów nie sprzeda, tylko zestaw:(

Szkoda że niechce sprzedac osobno. Poszukaj tego z alledrogo co miał za dużo niższa cene do sprzedania, bo chyba jak dobrze pamiętam nie sprzedał.

Moze ten z allegro co teraz ma niżej zejdzie miał za 900, teraz wiszą za 750. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze ze dwa lata temu i w zasadzie do dzisiaj słyszę-wywal te woofery bo g.. warte.Może i są lepsze ..nawet nie może ale grają dzisiaj w komorze i są moim zdaniem bardzo ok.Teraz pokazały pazurki w komorze.Prawda jest też taka że aby uuzyskać określony czy tam oczekiwany profil kicka czy też ''dołu'' trzeba posiedzieć nad tym a nie wkręcić i piękne elaboraty pisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darflex - ja je wole w pełnych drzwiach. U mnie robiły robote że łohoho - i nie tylko u mnie.

 

 

 



Kris jak porównasz 5.16 do tych heliksóf?

 

MP - lepsze zejscie, szybsze, mniej naturalne - dobre do elektroniki itp bitów, można bez suba nawet uzywać

Helix - gra bardziej klasowo, z mniejszym jebnieciem, natomiast ma super srednice - bardzo naturalną. Punktowo, szybko - doł lekko helixowy, taki jakby zmięczony ale nie za bardzo - w granicach rozsadku. Można go uciać dość wysoko i nie skrzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...