Skocz do zawartości

Klasyczny smartfon?


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego ja na Twoim miejscu bym wziął np.  nju teraz 19 zł bez ograniczeń na kom i do tego kupił jakiś smartfon na alle.. na przykład,  to i tak Cię taniej wyniesie jak płacić abo z telefonem x24 msc. Policz sobie ile kosztuje dany model na allegro i zobacz ile zarabiają operatorzy. Dzisiaj rozmowy bez ograniczeń kosztują max 30 zł tylko trzeba to wynegocjować. Określ do jakiej sumy chcesz smartfon i mniej więcej wielkość wyświetlacza. Z motoroli jest moto g bardzo wyydajny tylko trzeba ściągać z UK coś około 600 zł wychodzi, tylko problem z później z gwarą w PL bo motorola się wycofała z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki też mam plan, tylko telefonu żadnego sensownego dla mnie na horyzoncie nie widzę. Cenowo jest raczej elastycznie. Jak znajdzie się coś co spełnia moje wymogi to może być nawet "droższe". Bardziej po głowie chodzi mi "co" a nie za ile. A co do serwisu - to ma się nie psuć :) Nokii swoich ani razu nie serwisowałem :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dużo noszenia :P i E6 kilka razy upadła mi na gres i nic jej nie jest (co prawda w fabrycznym pokrowcu nokii) ale nie znać nawet śladu. Myślę, że SIII nie dałby rady -  a właściwie to wiem, w sumie to i nawet koszt wymiany wyświetlacza znam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę szczerze polecić sony xperia P. Stary tel ale mimo tego spełnia wszystkie obecne wymogi. Dodatkowo aluminiowa obudowa i wiele razy wypadł mi z kieszeni i rogi są prawie okrągłe używam ją już drugi rok i jedynie z zasięgiem jest czasami kłopot , ale na takie używanie gdzie nieraz 3 razy dziennie ładuję baterię bo sporo gadam to jestem mega zadowolony. Dodać mogę że przesiadłem się z noki 6310i  :wink:  i mimo obdarowania mnie aplem to nie przebił on xperi na tyle że chciałem go używać. Z1 troszkę sporawa i juz trzeba mieć na nią kieszenie  :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klasycznych smartfonów to tylko i wyłącznie jeden jedyny przychodzi mi na myśl : IPhone, Srajfon, nadgryziony itp jak go zwał tak go zwał. Jedyny słuszny smartfon na rynku :)

 

 

 

 

( teraz bedą hejty :rotfl: ) ale nie ważne używam od kilku lat i zamienię go tylko na kolejnego IPHONA :)

 

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Znalazłem też Moto pro xt610. Ale to już też trochę "zabytki". Nie chcę znowu się naciąć, że przed końcem umowy coś nie będzie działać tak jak chcę.
to nie beirz telefonu w sieci tylko kup "zabytka" poza nia... Połazisz i zmienisz kiedy zechcesz i definitywnie bedziesz musiał przejsc na pełny dotyk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połazisz i zmienisz kiedy zechcesz i definitywnie bedziesz musiał przejsc na pełny dotyk...

 

Ale mimo wszystko dotykowce, są strasznie wkur.... Przynajmniej dla mnie, wykręcasz numer, przykładasz do ucha i czekasz... Okazuje się ,że dotknąłeś i już się rozłączyło a Ty chcesz nawijać do ściany. Przełącza się coś, przewija, przeskakuje samo. Zwykła czynność, jak dzwonienie i napisane sms, zajmuje sporo więcej czasu niż w "klasyku". 

Wiele bym dał za tel na androidzie, ale w klasycznym tel , trochę mniejszy wyświetlacz, powiedzmy 3 cale i klawiaturę.

Jest jakiś samsung tego typu podobny trochę do Blackberry, ale już starawy model i bebechy słabawe. Alternatyw brak kompletnie... Chyba ,że ktoś zna to chętnie poznam typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chcesz to możemy Marcin sprawdzić z czego szybciej napiszesz smska. :) ja ze swoim styranym Applem a ty ze swoim klasykiem z. Normalną klawiaturą :hyhy:

 

Co do przykładania do ucha to w iPhonie np przy zbliżeniu do ucha wyłącza sie wyświetlacz i dotyk i nie ma tak jak czasem widzę ze ktoś w nocy rozmawia to z kilometra widać jego facjate bo wyświetlacz sie swieci. A przy uśmiechu policzkiem dotkniesz ekranu i sie rozłączy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swoim styranym Applem a ty ze swoim klasykiem z. Normalną klawiaturą

 

Tylko weź pod uwagę, że zwyklasy , które miałem wcześniej obsługiwałem nie patrząc na nie ( w czasie jazdy autem , takie mniejsze rozpraszanie się jest czasami , bezcenne), znam już nie jednego co gdzieś przydzwonił bo lampił się w szkiełko... (tak, wiem, wiem w aucie z tel się nie korzysta, ale kto to respektuje w pełni?  :wink: )

Jednak nie jestem hipokrytą i doceniam funkcjonalność nowszych tel, wiele razy coś szukałem poza domem w przeglądarce, mapach google, czy zwyczajnie zabijałem czas w necie nudząc się. :) Jest wiele apek , typu bankowość w tel etc, etc, dlatego napisałem posiadając taką "hybrydę" czyli i klawiaturkę do dzwonienia i pisania oraz mniejszy dotykowy ekran do reszty byłoby idealnie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co do przykładania do ucha to w iPhonie np przy zbliżeniu do ucha wyłącza sie wyświetlacz i dotyk i nie ma tak jak czasem widzę ze ktoś w nocy rozmawia to z kilometra widać jego facjate bo wyświetlacz sie swieci. A przy uśmiechu policzkiem dotkniesz ekranu i sie rozłączy
A to sie akurat aktywuje/dezaktywuje nawet juz w moim wiekowym Galaxy Gio...Tylko jak Ci sie wygasi weź sprobuj tonowo wybrac nr bo automat Cie o to prosi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu wybierasz bo po odjęciu ogarnąć ucha wszystko wraca do normy. Wiec to nie jest argument :)Ja nigdy nawet w zamierzchłych czasach nie wciskałem na ślepo numerów w zegarynce :)

 

 

Marcin -- ja podczas jazdy nawet na forum pisze :rotfl: i czaty robie :) nie jest to przeszkodą. Po prostu klawiatura w srajfonach jest bardzo fajna. Rzadko zdarza sie żebyś nietrafił w znak który chcesz :) miałem wiele androidów i znajomi mają rownież i jeszcze nie spotkałem klawiatury ekranowej która by była tak dopracowana. Użytkownicy androidów których znam i próbowali pisać na moim też tak mówili :)

 

Coś w tym jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem myśli BB tylko ciężko mi cos powiedzieć na ich temat.

 

Super telefony, świetnie wykonane, oprogramowanie dopracowane od A do Z, zero zwisów itp. Mój kolega używa od wielu lat w Irlandii i nie chce , żadnego innego tel jak Blackberry, tyle ,że jest problem, nie każda aplikacja pod Androida jest dostępna na OS Blackberry i tutaj właśnie producent zaspał i dostał po tyłku na rynku.

Swego czasu była sławna afera gdy się USA i FBI oburzyło i próbowało zmusić BB, do udostępnienia klucza szyfrowania, bo BB jako przeznaczone pierwotnie dla klientów biznesowych, miały w standardzie szyfrowanie rozmów, emaili itp, więc nie możliwe było.... Szpiegowanie korespondencji i ... Wielki Brat się wkur...  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...