Skocz do zawartości

Robak - Mazda 5 2006r - Tanie granie


robaknow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po przerwie. Powoli przymierzam się do suba. Dużo naczytałem i wiekszosć opini jest takich, że do takiego auta ( wielkość ) skrzynka closed sie nie nadaje tylko BR. Trochę mnie to martwi bo planowałem zabudować suba w nadkolu ( zmieści się 8" lub 10" ) z tym, że tylko wtedy zamknięta skrzynka max ok 20L. Na suba chciałem wydać do 250zł. Ma ktoś jakieś pomysły na to jaki sub by zagrał w takim litrażu no i czy wogóle się zabierać za takie rozwiązanie, czy odpuścić i robić skrzynkę BR. Zależy mi na ilości miejsca w bagażniku. No ale mus to mus ;) trzeba będzie BR to się zrobi.

Jesli chodzi o upodobania to głównie chcę odciązyć przód no i zyskać trochę na zejściu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sub za 250 w 20l closed ...stary a moze by tak poczytac forum?

Z tego co wyczytałem to :

stx 8" i 10" z tym że 10" widziałem tylko w BR nie wiem czy ktoś robił zamkniętą skrzynkę, ale na pewno duży litraz jest potrzebny

IT MDS08, wyczytałem dużo pozytywów o zamkniętej skrzynce, z tym że dużo ludzi pisało o tym , że za mały do kombii to do vana chyba też ?

Widziałem tez EX 8", które grają podobno w małym litrażu, nawet 9L.

Tylko patrząc na to co wyczytałem o MDS czy z innnymi jest podobnie? Dadzą radę w dużym aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


IT MDS08

Ten za to świetnie radzi sobie właśnie w skrzynce BR.

Jeśli closed do M5, to musisz poszukać czegoś o większej mocy. Poleciłbym z własnego doświadczenia Helixa P10 bo gra już od ok 15l jednak musisz mieć porządne zasilanie tego suba. STX 10" radzi sobie w Closed również poniżej 20l. Celuj w taką pojemność skrzynki to będziesz miał w czym wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Co do 10" stx'a nigdzie nie widziałem go w zamkniętej, stąd moje wątpliwości. Spróbujemy zobaczymy :) Dzięki Marine za udzielenie głosu :) co mazdowicz to mazdowicz :D

Co do mocy to w przybliżeniu dla 4Ohm mam 200W dla 2Ohm 300W, planowałem STX.10.2.400.2x4 i cewki równolegle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...