Skocz do zawartości

zestaw 3-drożny za ok 1000zł


csbiczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

poraz enty... alpiny nie mają blokady, można to obejść

 

a swoją drogą... p203 cięty pierwszym rzędem przy 1 kilo gra bardzo ciekawie

Powiedz mi proszę kolego jak,

Wtedy piękniejszy będzie mój świat :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda , pobaw sie zwrotnicą , ustaw Wf wysoko nastepnie sprawdz czy mid + Tw da sie ustawić niżej niż 1k

Ja mam 800

Niestety w 7998r nie śmiga :/

w 33/35 i 53/55 wybierasz w menu x-over "user", w 13/15 wciskasz memorke 6

Nie śmiga również..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Paweł szybkie i proste pytanie (nie tylko do ciebie)
Co zrobic aby ten tweeter zagrał najwyższa gora, której wg ciebie mu brakuje?
ale ja nie pisalem nigdzie ze brakuje najwyzszego pasma

w tej aplikacji gdzie tego sluchalem brakowalo mi wiekszej ilosci detali, ktorych bylo pelno w innych autach

 

 

 


A jak bym tak do kpl dał średniego też focala z zestawu krx3? Wisi jeden taki na giełdzie;)

glosnik ciekawy, ale nie wiem co tak naprawde potrafi bo ograniczalem sie jedynie do fabrycznej zwrotnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się również systemem dego z serii SP, testuję właśnie średniaki i na razie jest pozytywnie, TW też znam wersję upgr i również śmiało można  polecić. Trochę przekracza budżet ale sądzę że warto. Wooferów nie znam za dobrze ale sporo osób z forum miało okazję je odsłuchiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie właśnie średniaki grają.

 


Mehow, dnia 01 Marz 2014 - 09:10, napisał:

w 33/35 i 53/55 wybierasz w menu x-over "user", w 13/15 wciskasz memorke 6


Nie śmiga również..

Oczywiście, że śmiga. Settings sobie sprawdź i TW Setup - User, nie Maker.

 


a swoją drogą... p203 cięty pierwszym rzędem przy 1 kilo gra bardzo ciekawie

No ba, też tak go katowałem długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,3L :) Z symulacji wypada chyba to samo, słychać, że znoszą lepiej taką pojemność niż większość innych stożków. Według mnie to 0,5 to takie minimum, jakie bym zastosował robiąc im nowe budki. Jasno grające średniaki, z nieco łagodniejszym pazurem od p203.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak u mnie zdejmowałeś?

Twoje radio(9853R) pozwala na taki zabieg.

Chciałbym się mylić co do 7998R.

 

 

Czyli w EQ zmienić na user i wtedy w x over przywołać Mem 6, tak?

To dotyczy innego modelu ale warto to jeszcze raz sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje radio(9853R) pozwala na taki zabieg.

Chciałbym się mylić co do 7998R.

 

 

 

To dotyczy innego modelu ale warto to jeszcze raz sprawdzić.

Nie bangla! :-(

 

Próbowałem wszystkich opcji. Ale być może to ja jestem ograniczony. Niech Ktoś bardziej ogarnięty sprawdzi u siebie... Prośba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W manualu od 7998 nic na ten temat nie ma. W starszych modelach trzeba było w ustawieniach Xover przytrzymać właśnie przycisk 6, żeby odblokować 1 kilo. Nie w EQ na user. Nic nie wskazuje na to, żeby 7998 też to miał. User/Maker masz w radiach wymienionych wcześniej w menu Setup i Ciebie to nie interesuje. Odpalasz Xover, front Hi i przytrzymujesz 6. Radek na pewno ma rację, że się i tak nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się obejść blokady.

Cóż, dzięki za odpowiedź (nie satysfakcjonującą :wink: ). Wracając do tematu, bo trochę rozchodzi się po kościach i mi myśl o zabawie i poznaniu 3 dróg.

Ale spotkałem się z wieloma opiniami , że przy głośniku Focal k2p nie warto na siłę iść w 3 drogi. Wszystkie zdania mówiły o jego graniu średnicy. No i pytanie czy dawać dobry klasowy TW do niskiego cięcia , czy dołożyć średniaka...

I tu kiedyś myślałem o średnim z focala, ale usłyszałem, że to będzie zły ruch bo głośnik nie warty zachodu. Tu zaś pojawia się o nim miła dyskusja. Prócz focala myślałem o ww p203, czy np tec sq3.

Jak to z tymi 3 drogami biorąc pod uwagę granie K2P na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na kwotę do wydania oraz na proponowane klocki myślę, że ten zestaw przekroczy to 1000 zł spokojnie i na dodatek będzie "świetna" zabawa w produkcję pasywki która zajmie qpe niepotrzebnego czasu. Jeśli ktoś lubi mieć pełne laboratorium w samochodzie i wieczny poligon doświadczalny to jest to odpowiednia droga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...