Skocz do zawartości

VI Piknik SCA - Chomiąża Szlachecka 8-10.08.2014


Rekomendowane odpowiedzi

Wskocz na moje miejsce, masz zapłacone za 2 osoby na dwie noce.Ja w tym roku nie dam rady za daleko by obejść się bez urlopu a tego nie dostanę.

Kurde szkoda Marcin , na pewno nie dasz rady ? Jak coś podaj konto i Ci zwróce bo ja jak co roku na bank jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przecież wiecie, że gdybym mógł to bym był, zeszłe lata jakoś się meldowalem. Ale ten rok jest wyjatkowy do września jestem na okresie próbnym a nie fart chciał ze to także okres ferii na tym landzie więc większość starych pracownikow coa dzieciaki bierze hurtem urlopy i zwyczajnie nie ma kto pracować a jakoś przecież kiero musi utrzymać działanie działu. Za rok (jeśli się utrzymam) już w styczniu klepne sobie tydzień urlopu i adios. Będę na bank. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ale spakuje i wyślę specjalnie Tobie tą sławną już w kuluarach maść. ... :-D

 

Tu jest dziwny kraj :-) gosciowi wbila się drzazga konkretnie pod paznokieć pojechał do lekarza wyciągnąć i jakaś piguła się pomylila wypisali mu ... 2 tyg l4, co z automatu zostało zakwalifikowane jako wypadek przy pracy i wbiła się kontorla urzędu z bhp... hahah :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, myślę że jakoś się zrobi spota w Szczecinie we wrześniu czy październiku, myślę, że akurat będę miał wstępnie ukończony projekt, którym miejmy nadzieję zabiję trochę gwoździa na AYA niemieckim współzawodnikom. ;-) Bo chcę przyszły sezon pojeździć na kilka elimijacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A mam pytanie bardzo tragiczna droga dojazdu tam tam?

Droga tragiczna nie jest tylko trzeba z każdej strony świata od głównych szlaków kilka lub kilkanaście kilometrów zjechać. MAm na myśli drogi krajowe itp. Podam wam najlepiej szerokości geograficzne bo po nazwie wiochy "Chomiąża szlachecka" na pewno nie traficie. Ośrodek jest w lesie i jest przypisany pod tą że miejscowość. A po szerokościach geograficznych traficie bez problemu, w razie czego będę służył pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba jednak będę :hyhy:  . Suzuka Wam tylko nie przywiozę bo chłop zapracowany ale nawiedze go w przyszłą niedzielę bo mamy teraz 150km do siebie to mu gula piknikiem połechtam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jedz , proste :ok:

Nie rozumiesz - nie komentuj (proste)

Nie przesadzaj, "opojów" obejrzysz na spocie :wink2:

Mam świadomość...wypowiedź specjalnie ma taką formę:P

... a nie pomyślał, że "już" to nie ma dla kogo pieśni pisać? :hyhy:

To chyba dobra odpowiedź...trzeba szukać nowej "maskotki" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...