Skocz do zawartości

Woofer do Proa Neo 29


Dan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się na wypróbowaniem innego niż posiadany obecnie woofer (Proa Coloris) w tandemie z Proa Neo 29

Generalnie niczego mi w Colorisach nie brakuje, ot czysta ciekawość, może "coś" zagra lepiej/inaczej.

Poproszę o jakieś propozycje/ uwagi, na pewno Ktoś ma doświadczenia z tymi tweeterami.

Tec LS 155, Microprecision 5.16?

specyfikacja:

Samochód - Astra H kombi

Tweeter - Proa Neo 29

System 2 Way (aktywnie) cięty na Audison pyk one

zasilanie Brax 2400 GE

Edyta

Źródło Ibasso DX50 po coaxie połączony z pyk one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo i o to chodziło konkretny trop poparty doświadczeniem, i najlepsze że w tym samym samochodzie( niezbyt przyjaznym dla 2-way) :zdrowko: .

Muszę się rozejrzeć za tymi Lotusami lub Betami

Podejrzewam że Xtant by u mnie nie zagrał ze względu na źródło( właśnie zapomniałem napisać jakie źródełko :zawstydzony: ) Ibasso DX50, przypuszczam że było by "ostro".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Podejrzewam że Xtant by u mnie nie zagrał ze względu na źródło( właśnie zapomniałem napisać jakie źródełko ) Ibasso DX50, przypuszczam że było by "ostro".

Nie sądzę - Xtant nie jest ostry !!! 

Z betami trzeba kombinować ... jak dostać i zamontować... a masz wyciągnięte przed tapicerkę woofer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zdecydowana poprawa po wyciągnięciu woofera z puszki.

Kurcze u mnie nie ma tak znacznej różnicy, może minimalnie "kołderka" ze średnich spadła, ale to "takie " jest różnica, czy mi się tylko wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest duża róznica w odsłuchu między wooferem grającym bez tapicerki a wooferem zamontowanym na panelu na tapicerce.

 

ma znaczyć... samym zdemontowaniem tapicerki nie zasymulujesz grania wyciągniętych wooferów.

 

brzmi dziwnie ale doświadczyłem tego wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do basu zdaję sobie z tego sprawę(u mnie do tapicerki jest zamontowana uszczelka okna i mam po niej ziejącą ogniem dziurę w drzwiach), myślałem raczej o reszcie pasma.

Michał wróciłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan ...spróbuj AS Phase (można już wyrwać za sensowny pieniądz) , swego czasu bardziej mi podszedł niż Lotus. Da radę, fajno w furtkach lata.

 

Michał ...suzuk zajechany czy jak :rotfl: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan ...spróbuj AS Phase (można już wyrwać za sensowny pieniądz) , swego czasu bardziej mi podszedł niż Lotus. Da radę, fajno w furtkach lata.

Ty żyjesz? :rotfl::zdrowko:

Ja na basik nie zwracam tak uwagi co na średnicę( kurde już się chyba stary robię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...