Skocz do zawartości

2x JBL GT5-12 Bass reflex 110l jaki wzmacniacz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Co myślicie o magnat combat 6 oraz XZOUND QL2000.4? Nadal szukam czegoś ciekawego i nie drogiego. 

To może,zamiast tych wynalazków typu Xzound,taki piecyk:

Velocity VA1400

http://allegro.pl/blaupunkt-va-1400-velocity-monoblock-a-b-800w-rms-i3906623336.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dobry GZ zaczyna sie od serii Nuclear...

hahahaha wiem masti dlatego do drzwi mam Nuclear'a 4350x a do skrzyni GZPA Plutonium 1.4000DXII , ale słuchaj JBL gt5-12 to też nie wiadomo jaka liga , więc proponuje coś średniego z GZ'ta , mimo iż ja bym brał dwa carpowery hpb-1502 , jede do jednego suba drugi do drugiego, i myślę że zadowolenie by było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie!! chce żeby dobrze grało ale też ma napie....ć i max sto złotych kosztować!

 

napisałem że do 600 zł ale 700 będzie to nic sie nie stanie -.-  BOŻE BŁOGOSŁAW ! ... 

 

 

te wynalazki dałem z ciekawości, może ktoś miał z nimi styczność. Puki co na dniach dostanę Crunch MXB 4150i Blackmaxx od znajomego zobaczę jak to będzie grać. Mam też jeszcze jedną ciekawą propozycje od kolegi z forum więc co nieco już na temat wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wzmacniacz i muszę powiedzieć, że było warto sprzedać tamte i kupić tego, efekt na prawdę jest świetny bas stał się inny nie jest taki wymuszony i bardziej trzęsie autem. Nie myślałem że tak niewinnie wyglądający wzmacniacz tak zatrzęsie wszystkim. Jedyny minus to jak jest zimny dziwnie piszczy tak cicho ale drażniąco, podczas jazdy nie słychać, ale na postoju bez muzyki daje się to we znaki. Po pokonaniu jakiś 20 km piszczenie ustaje. 

 

 

To normalne że zimne głośniki na początku cicho grają ? Dopiero po 4 km zaczynają grać tak jak powinny ? Włączam muzykę od razu a głośniej zawsze robiłem jakoś po 2 km i wszystko było ok tutaj po 4 dopiero gra tak jak powinno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na mrozie uszkodzic zawieszenie dolne i gorne to chwila...

Z tym piskiem to piszczy w glosnikach czy w obudowie wzmacniacza? Jesli w obudowie to ja rozkrec zachowaj ostroznosc i wlacz wzmacniacz a nastepnie dotknij palcem przetwornicy jesli piszczenie ustapi podklej ja klejem na goraco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam coś od siebie.

W tamtym tygodniu pojawił się drugi wzmacniacz w PL Earthquake 250.2 i po negocjacjach znów z niewiedzy sprzedającego wyrwałem go za 250 PLN.

Wzmacniacz  w mostku potrafi wydać 2 x 350 rms i napędzałem tym właśnie JBL-e .

Ze  względu na to iż już posiadam te 2 wzmacniacze na wiosnę mam pomysł dokupić 2 x  GT5 i zrobić 4 x GT5.

 

Co do zimy - popieram i dlatego moje GT5  są obecnie w domu i graja pod końcówka mocy ADS-a.

 

Co do kolegi widzę że dokończyłeś projekt który szymek wrzucił na forum.

Mam kilka pytań czy poprawiłbyś coś w tej skrzyni czy jednak wymiary które podał szymek są odpowiednie.

 

JBL GT5-12 posiadam 3 lata i co o nich mógłbym powiedzieć to jedno - grają miło jak dostają w palnik czyli około 300 rms

post-8526-0-63193000-1391629763_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłbym jedną rzecz a mianowicie odkąd mam na środku skrzyni między głośnikami kontr łate (taką z dachu :D) wstawioną gra zdecydowanie lepiej, efekt na prawdę jest świetny... Nagrałbym film jak to działa tylko że jak to na filmie car audio bywa nic nie widać :D Robiłem też skrzynie znajomemu z tym że była nieco szersza i węższa że port był z boku głośników, Przy niskiej głośności bardziej buczało (nieprzyjemnie) jednak przy wyższej nie było żadnej różnicy. I nie oszczędzaj na kleju, może to przez krzywe cięcia (jestem informatykiem nie stolarzem ;P) ale wyszło mi 800 ml kleju na skrzynie najpierw zrobiłem 400ml po złożeniu kleiłem wszystkie ściany jeszcze raz. Pamiętaj że auto siądzie, 52 kg z głośnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...