Skocz do zawartości

Dziwny problem z basem


Rekomendowane odpowiedzi

Halina...To normalne, zawsze na otwartych drzwiach w samochodzie jest wiecej basu... To podobna zależność jak miedzy obudowa Closed a BasReflex :)


Posparwdzaj dodatkowo WSZYSTKIE plusy i minusy na głosnikach. Plus ma byc z plusem minus z minusem w KAZDYM głosniku tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halina...To normalne, zawsze na otwartych drzwiach w samochodzie jest wiecej basu... To podobna zależność jak miedzy obudowa Closed a BasReflex :)

Posparwdzaj dodatkowo WSZYSTKIE plusy i minusy na głosnikach. Plus ma byc z plusem minus z minusem w KAZDYM głosniku tak samo.

Wszystko połączenia posprawdzane, zauważyłem że głośniki na półce zachowują się dokładnie tak samo po odłączeniu subwoofera, może to wskazywać na zbyt mały litraż w bagażniku lub małe auto, nie wiem już sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz  co to za sprzęt? jaki zestaw? podłączony pod radio tylko? co to z tuba??

Radio Sony xplod, z przodu głośniki hertz dsk130, z tyłu w boczkach hertz dcx 165 zasilane radiem oraz w półce jbl gto 938 zasilane wzmacniaczem oraz subwoofer zasilany wzmacniaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gto 938 jakim wzmakiem zasilane? to samo tycz sie subka? i jaki to sub?

Gto 938 zasilane Hertzem hcp 2, a sub zasilany magnatem Classic 360 rapbull, a sub nie wiem jakiej firmy wiem tylko że ma 25 cm  średnicy i zamontowany jest w tubie tym "walcu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego zjawiska to wydaje mi się, że racja jest taka jak w temacie smarta, że przy otwartych szybach bas był bardziej donośny :) moja rada jest taka, żebyś zdobył wiedzę, zobaczył co zrobiłeś źle i później był zadowolony lub nie ze swojego grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Halina...To normalne, zawsze na otwartych drzwiach w samochodzie jest wiecej basu... To podobna zależność jak miedzy obudowa Closed a BasReflex :)
Coś w tym jest :rotfl: 

 

Ps. Robek gdzie w Radomiu można takie bombki kupić? Chyba że to "Prywatna" to przepraszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego przydało by się ostro po Tobie pojechać ale wolę doradzić. wywal tą "tubę" bo to zło. ogranicz cały zestaw do dobrego przodu odseparowanego najlepiej 3 drożnego na dobrze wygłuszonych drzwiach + dystans mdf a do bagatka włóż skrzynię. weź to dobrze ustaw i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...