Skocz do zawartości

Zestaw za 6 tys. typowo pod trance. Pomoc w doborze.


Rekomendowane odpowiedzi

A zepsuł się komuś PDX? :D

 

Zadzwoń do dobrego elektronika (o paprakach nie mówiąc) i spytaj czy Ci daje gwarancję na naprawdę pieca w technologii smd... :wink:

Bo ja np, wiem ,że w samej Wawie jest parę sztuk PG (piękne piece) i paru fachowców(dobrej klasy) rozłożyło rączki...

 

Widzę jedynie dwa uzasadnione powody dla zastosowania malej puszki cyfrowej... Kiedy konstrukcja auta/wymagania klienta, wymuszają totalnie małe rozmiary lub auto jest najnowszej generacji i okazuje się ,że elektronika zaczyna płatać figle przy obciążeniu instalacji auta tranzystorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli aktywny to źródło h700 +Rux + wyprowadzenie optyka

 

Pozostaje sprawa piecyka.

 

Czy ktoś jest w stanie pomóc kupić np. Proxa lub PDX-a po jakiś dobrych zniżkach? Jeżeli nie to szukam używki. Może ktoś będzie chciał sprzedać w najbliższym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, ładny komplet procek + sterownik, przypilnuj sobie aukcję a powinieneś kupić w okolicy 1200 zł.

http://www.ebay.de/itm/Alpine-PXA-H-701-RUX-C-701-Equalizer-Frequenzweiche-Steuereinheit-DSP-DTS-EQ-/151201733123?pt=Frequenzweichen&hash=item2334535a03

Poszukaj używanego zadbanego procka i wzmacniacza, resztę zaś przeznacz na nowe głośniki (to także pochwalam), akcesoria plus dobre wynagrodzenie dla montażysty za jego know how, to co oszczędzisz kupując używane źródło i wzmacniacz (nie widzę powodu dla zakupu nowego) przeznacz na profesjonalny montaż i aplikację a odwdzięczy Ci się to odbierając auto z zabudowy.


A tu wzmacniacz jeśli zależy Ci na praktycznie nowym i na GW, ponegocjuj, może uda się jeszcze coś urwać.

http://allegro.pl/u-dimension-prox-840-4-i3852287485.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może głupie pytanie ale gdzie zmieścić Alpine?

 

Sterownik możesz mieć np w podłokietniku pod ręką, zaś procesor jest niewielki i może być w bagażniku np w boczku. Zresztą po co się martwisz, daj to instalatorowi, i zabuduje to odpowiednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy autor wie ze jak ma samochód na gwarancji to po wyprowadzenie optyka z radia nie ma na nie gwarancji :).

Po ingerencji w elektrykę samochodu ( poprowadzenie zasilania do wzmaków itp) + poprowadzenie kabli glośnikowych niefabrycznych + głoszenie drzwi ( demontowanie tapicerek) może skończyć się utrata gwarancji na samochód lub niektóre jego podzespoły.

 

Kilka lat temu pracowałem w tej marce ( teraz w innej ale w branży motoryzacyjnej jest tak zawsze, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy elektryczne/elektroniczne) i jeśli chodzi o podejście jest tak że:

Klient sobie coś pomodził a im się nie chce w razie czego z bawić z naprawą gwarancyjną to powiedzą że gwarancji nie ma. Jak poinformują centralę o taki fakcie bo Klient się " awanturuje" to centrala się ucieszy i powie ze dziękujemy Panu bardzo zanzakup ale gwarancja wygasła z dniem ingerencji w fabrycznych wygląd / elektronikę /elektrykę samochodu.

 

Klientowi zostaje pokrycie kosztów najmniejszej usterki nawet jeśli nie jest ona związana z montażami poza ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli aktywny to źródło h700 +Rux + wyprowadzenie optyka

 

Pozostaje sprawa piecyka.

 

Czy ktoś jest w stanie pomóc kupić np. Proxa lub PDX-a po jakiś dobrych zniżkach? Jeżeli nie to szukam używki. Może ktoś będzie chciał sprzedać w najbliższym czasie?

No i bardzo dobry wybór. 

 

Pogadaj z instalatorem na temat cen wzmacniaczy. To jak u mechaników - gdy da im się zarobić na robociźnie i częściach może wyjść taniej a i on lepiej zarobi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak u mechaników - gdy da im się zarobić na robociźnie i częściach może wyjść taniej a i on lepiej zarobi ;)

 

To prawda, a przy nowych rzeczach jest o czym pogadać. I dograć sprawy finansowe aby i wilk był syty(instalator, bo w końcu to jego praca a nie Caritas) i owca cała (klient). :)  Dogadać się na pakiet , czyli to co potrzeba nowe z jego rąk plus robota i na pewno wyjdzie lepiej niż sama robocizna na obcych rzeczach od A do Z. A ceny mogą być tak samo dobre jak na allegro. Ja tak zrobiłem (pomijając późniejsze jajca) w Krakowie, jednostkę i piece miałem używane , cała reszta, okablowanie, Helix XXL, Aku AGM i masa innych rzeczy plus robota w jednym zakładzie, nie latałem ze sraczką za każdą bzdurą, instalator sam to skalkuluje tak aby było ok dla obu stron. Tak samo było u Naka, radio moje cała reszta(piec, głośniki, montaż , strojenie) w jego rękach i biedy nie było. Polecam takie rozwiązywanie spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W czym przeszkadza woofer z tyłu drzwi przy systemie 3 drożnym?

Było kilka autek i jakoś nic im nie dolegało...

 

O ile była aktywka na pokładzie i nadgoniło się ostrym dobiciem czasów... Bury by musiał przypomnieć , ale wiem ,że miał już dość abstrakcyjne nastawy czasów na wf, aby zgrał się z przodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...