Skocz do zawartości

Instalacja CA na opak:D


ufik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem co można na innych m.in amerykanskich itp. forach zobaczyć 

a nie do tego konkretnie furacza z filmiku.

Poza tym u mojego pasazera w nogach już są wzmacniacze i suba nie upcham. :rotfl:

 

Ja o takich sprawach 

 

DSC08414.jpg

 

 

DSC08340.jpg

 

 

 

bersicht75ah.jpg

 

 

DSC08317.jpg

 

IMG_0271.jpg

 

img_1046tc7d.jpg

 

 

 

527415_10152253298035019_1747789810_n.jp

 

 

chętnie takich bym posłuchał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 




Średniaki w nogach były i słyszałem taki system - naprawdę nie było problemu z wysokością średnicy.

 



Marcy$, te średniaki to w białej maździe? :)

 


Kolor się zgadza, ale to był diament Galant Kombi ;)

 

A było i we francuzie w zamierzchłych czasach , nawet zabudowane jako coaxial.

Wiem bo wiem ......... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litwin na MP w zeszłym roku był tą Audi 80 , wf w nogach a nie drzwiach cięty "na kręchę" na XES ze wstęgą XES podział na 4 kilo, wszystko gra na desce i to jak... Sporo osób słuchało tego auta, zamiast suba 2x8 cali w drzwiach. Mnie się bardzo podobało, wiem ,że wielu innym słuchaczom również.

Średnica gra z deski do tego stopnia, że zanim się nie wyjaśniło, byłem święcie przekonany, że grają także średniaki w desce (bo miał zamontowane) okazało się ,że są wykorzystywane jako... zestaw głośnomówiący... :wstyd:

Akurat ten podział ze wstęgą również ja stosuję lecz ze średniakiem i bardzo go sobie chwalę :) Próbowałem już mniej stromych zboczy lecz ponownie wróciłem akurat tam do 72db/oct

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A czy przy normalnej głośności, powiedzmy jak na zawodach, odsłuchu nie traci się głębokości i oddechu z takimi ostrymi cięciami?

 

To trochę specyfika samego XESa, Sony tak to sobie obmyśliło ,że oryginalnie stosując cały system czyli źródło, piece, głośniki był on cięty tak stromo, sub "jep" , woofer"jep, i od 4 kilo tw. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy normalnej głośności, powiedzmy jak na zawodach, odsłuchu nie traci się głębokości i oddechu z takimi ostrymi cięciami?

Na to pytanie odpowiem Ci za jakiś czas jak przerzucę średniaki głębiej w deskę. Wtedy w końcu sprawdzę czemu nie mogę uzyskać odpowiedniej wg. mnie głębokości sceny. Wszystko małymi kroczkami i powoli do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A czy przy normalnej głośności, powiedzmy jak na zawodach, odsłuchu nie traci się głębokości i oddechu z takimi ostrymi cięciami?

 

Słuchając auta Litwina, nie czuło się nic z rzeczy o jakich wspominasz, auto grało bardzo muzykalnie, dość głęboko z deski, na dobrej wysokości, naprawdę przyjemnie się go słuchało.

Może Kiell i Zeb zajrzą to coś dopiszą, bo słuchaliśmy go wspólnie i każdy wysiadł z uśmiechem na twarzy więc chyba coś tam gra, mimo dość niespotykanych cięć.. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchając auta Litwina, nie czuło się nic z rzeczy o jakich wspominasz, auto grało bardzo muzykalnie, dość głęboko z deski, na dobrej wysokości, naprawdę przyjemnie się go słuchało.

Może Kiell i Zeb zajrzą to coś dopiszą, bo słuchaliśmy go wspólnie i każdy wysiadł z uśmiechem na twarzy więc chyba coś tam gra, mimo dość niespotykanych cięć.. :wink2:

Jarek daleko szukać nie musi, dirtyweekender i ja również słuchaliśmy tego auta.

Jedno z najciekawszych na naszych finałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...