Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkcyjne 300-500zł


maniek860824
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ja akurat ich nie polecam bo mi wylał w drukarce...

moze przypadek moze nie wszedzie sie cos dzieje i nie ma tak ze cos jest w 100 % super bo tak nie ma,ja akurat nie mam problemu z active jet choc kupowane na allegro,

 

 

 

 

Brother do mnie nie przemawia (jakość wykonania - kiepskie plastiki, awaryjność - miałem do czynienia z kilkoma modelami)

no to jakos kiepsko miales do czynienia z brotherami bo w porownaniu do HP w tym przedziale cenowym to napewno jakoscia HP nie dorownuje Brotherowi a tusze ori do tego to koszt ponad 130 zeta za komplet minimum,a poza tym jesli miales do czynienia z kilkoma to chyba pasowaly skoro tyle przerobiles tych brotherów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brother to dobre drukarki niedrogie w eksploatacji. Sam mam starszego już Brothera i tusze (komplet), kosztuje mnie niecałe 8zł ( cena dla mnie - obecnie mam 5 kompletów w zapasie - 20szt ), tak to parę groszy ponad 10zł komplet liczą - mają stronę i firma ta sprzedaje także na allegro.

Tusze to chinole i nikt tego nie ukrywa. Zaznajomiony serwis drukarek sprowadza je bezpośrednio z chin

Nigdy nie miałem problemu z zatykającymi się dyszami, a dodam, że bardzo mało drukuję. Warunkiem poprawnej pracy jest stałe podłączenie do prądu, co zapewnia samoczyszczenie się drukarki. Jednakże nie zawsze to pomaga, ale w sporej części naprawianych drukarek były odłączane od prądu i podłączane jak miało być coś drukowane.

 

Niektóre nowsze modele Brothera mają chip na tuszu ( tak jak w twoim przypadku ), ale z tym też już chinole sobie poradzili.Tusz do twojej drukarki jak dobrze myślę, to LC123

Koszt to 15zł w zamienniku za szt. a komplet to 59zł

 

Powiem jeszcze, że często zamienniki jakichś bardziej "firmowych" producentów nie różnią się od zamienników chińskich pod względem samego tuszu. Może być trochę inna jakoś wykonania samego zbiorniczka, czy opcja "w pudelku, lub bez" ( w folii ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


no to jakos kiepsko miales do czynienia z brotherami bo w porownaniu do HP w tym przedziale cenowym to napewno jakoscia HP nie dorownuje Brotherowi a tusze ori do tego to koszt ponad 130 zeta za komplet minimum,a poza tym jesli miales do czynienia z kilkoma to chyba pasowaly skoro tyle przerobiles tych brotherów :P

 

Kolega prosił o pomoc, zatem napisałem o swoich doświadczeniach z drukarkami. Każdy ma prawo do własnej opinii, która nie musi być zbieżna z opinią drugiej (nieomylnej?) osoby, zatem daruj sobie złośliwe uwagi pod moim adresem. Zresztą, nie będę wdawał się w zbędną polemikę, bo maniek860824 dokonał już wyboru, a chyba o to w tym temacie chodziło.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega prosił o pomoc, zatem napisałem o swoich doświadczeniach z drukarkami. Każdy ma prawo do własnej opinii, która nie musi być zbieżna z opinią drugiej (nieomylnej?) osoby, zatem daruj sobie złośliwe uwagi pod moim adresem. Zresztą, nie będę wdawał się w zbędną polemikę, bo maniek860824 dokonał już wyboru, a chyba o to w tym temacie chodziło.  

przykro mi ze zle wyrazasz swoja opinie i mozesz namieszac komus w glowie mowiac ze jest nie dobre a mialem pare sztuk wiec cos tu nie hallo kolego,zreszta jak piszesz ze niedrogie tusze kolor i czarny po 30 zlotych to odrazu wypadalo by napisac ze jest ich cztery a nie dwa,dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...