Skocz do zawartości

Aliante 10Si w małolitrażowym BR.


M_A_X_A_M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z naleśnikiem w małym BR?

W parametrach przetwornika znalazłem sugerowane objętości obudów BR począwszy od około 20L o ile dobrze pamiętam.

Aktualnie wożę go w około 15 zamkniętych litrach, ciekawi mnie natomiast co wniosłaby zmiana obudowy na wspomnianą wcześniej.

Warunkiem koniecznym jest mały litraż (powiedzmy 22L maksymalnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby producent podaje :

closed : 12-16l

vented small : 20l, port fi8/28 cm

vented medium: 22l, port fi7/35cm

vented big: 40l, port fi8/36cm

 

Może będzie jakaś osoba co to już przetestowała. Moja 10 z parametrów pomiarowych producenta jak sprawdzałem bardziej nadawała się w teorii do closed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku czyżby brakowalo Ci zejscia i fanu w Alim? Mialem ten sam problem w 17l closed. Z checia dowiem sie jak z Aliante wycisnąć wiecej dolneho dolu i tego "zejscia" ;)

Nie idzie o braki a o możliwości.

Jestem ciekaw czy tym sposobem bym nie zyskał, nie tracąc przy tym na szybkości.

 

Tak jak Aliante nie podobał mi się zupełnie z innym napędem, tak z aktualnym cieszy mnie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic panowie tylko budować paczkę i sprawdzać.Chętnie się dowiem co to wniosło.

Spodziewam się, że na tym się skończy.

Skąd inąd dotarła do mnie dość wiarygodna informacja, jakoby 12Ltd w małym BR problemów z prędkością nie miał, za to doznania zapewniał "sejsmiczne", cytując relacjonującego.

Zanim jednak pomysł wejdzie w fazę realizacji, nie zaszkodzi zasięgnąć języka - być może ktoś już taką konfigurację przetestował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek(ziutsane)  ma 10" w BR , ba  przez 15 min miałem ja kiedyś w busie podłączoną na spocie ale sprawdzaliśmy raczej  "czy podoła w takiej kubaturze" niż  delektowaliśmy się smaczkami  ;) 

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/7800-moja-octavia-18t/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Składnia niczym Yoda wojownik Jedi, tak więc tak łatwo się nie poddasz, niech moc nowego roku z Tobą będzie ! :)

Perwersum takie :)

Gwiezdnych Wojen nie wyznaję, Sapkowskiego przedkładam ponad nie.

 

Tak czy owak za życzenia dziękuję i osiągnięcia nirvany pod względem każdym życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...