Skocz do zawartości

Wygrana aukcji na allegro


Piooner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam Vise z Citibanku

Mam tam gwarancje kupna.

Jeżeli kupuje coś przez internet i nie otrzymam towaru to zgłaszam w Visie reklamację i mam zwrot gotówki tylko po przesłaniu oświadczenia i historii transakcji.

Dlatego biura podróży wycofały się z płatnosci kartą za wycieczkę bo bardzo łatwo w wypadku bankructwa było odzyskać pieniądze.

Oczywiście nie wiem czy tak jest z każdą kartą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wasylwek, ale nie wysłał Ci go?

No ba ...gdyby wysłał to bym nie kwękał  :wink:

Cytuje gościa:

"Witam, przepraszamy za zwłoke ale mielismy duzo aut do rozbiórki, paczka została wysłana , pozdrawiam, póxniej podesle numer paczki zeby byl pan spokojny, jeszcze raz przepraszam i pozdrawim"

To korespondencja z 1 grudnia mamy 22 . Dziś posłałem kolejny monit i ...sza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a allegro po moim wezwaniu do kasacji mojego negatywu odpisało że tylko wyrok sądu może ich zmusić do kasacji

 

albo poniżenie w komentarzu i itp. wtedy też kasują.

 

 

 


oczywiście również dostałem negatyw z bzdurnym i kłamliwym opisem

 

ja też tak miałem niestety ... w całej karierze allegro dałem jeden komentarz neutralny, a dostałem zwrotny pozytywny, jedna osoba miała cywilną odwagę, że dała przysłowiowego zadka ...

 

 

 


Powiem Ci bambino tylko tyle, NIE MASZ JAJ ALBO MÓZGU!

 

PC650 za 150 zł widzę już 400 :D Magic :D

 

 

 


ja zacząłem płacić kartą przez allegro

tu przynajmniej jak towar nie dotrze to mam zwrot (gwarancja zakupów)

 

w sumie też jest to wyjście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacąc kartą na Allegro korzystasz z tzw. funkcji chargeback, która chroni przed takimi wypadkami, że ktoś nie wywiązał się z umowy sprzedaży towary lub usługi, za którą płaci się kartą. Jak to działa w poszczególnych bankach jest opisane dokładnie w Internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC650 za 150 zł widzę już 400 :D Magic :D

 

Żaden Magic, nabył go w ciemno na co nie odważył się nikt inny z Forum, okazało się że piec sprawny więc ma prawo sprzedać go w takiej cenie jaką uważa za słuszną. Osobiście nie znam gościa i go nie bronię ale ten Precision jest wart tych 500zł, które za niego woła o ile jest w stanie zgodnym z opisem przedstawionym w aukcji.

 

Koniec OT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden Magic, nabył go w ciemno na co nie odważył się nikt inny z Forum, okazało się że piec sprawny więc ma prawo sprzedać go w takiej cenie jaką uważa za słuszną. Osobiście nie znam gościa i go nie bronię ale ten Precision jest wart tych 500zł, które za niego woła o ile jest w stanie zgodnym z opisem przedstawionym w aukcji.

 

Koniec OT z mojej strony.

wszystko wszystkim ale jak ktos chce na poczatku za niego 150 a pozniej odwoluje oferty to juz cos nie halo sam bym sie wkurzyl i mu niezle wygarnal ale niestety nie bylem pierwszy w tamtej aukcji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Żaden Magic, nabył go w ciemno na co nie odważył się nikt inny z Forum

 

No ale w tym temacie jak się okazało że wylicytowany piec to kicha , to wycofał się  http://www.strefacaraudio.pl/topic/36475-mono-element-5opinie/    To jest magia ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w tym temacie jak się okazało że wylicytowany piec to kicha , to wycofał się  http://www.strefacaraudio.pl/topic/36475-mono-element-5opinie/    To jest magia ... 

przeczytalem temat i jestem w szoku ze kolega bambo nie da sie zrobic w ci....a i tak wlasnie jest tak samo niektore osoby na allegro robi on w ci...a a pozniej sie dziwic ze takie tematy powstaja,osobiscie po takim artykule napewno nie kupie nic od kolegi bambo nawet jakbym mial to osobiscie odebrac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kupuj ... ja Ci też nie bronię :rotfl:

Nigdzie nie pisałem żebyś go kupował Kolego, ani że sam mam na niego ochotę. Chodzi mi o to, że jeśli piec jest w ok stanie to jest tyle wart.

 

wszystko wszystkim ale jak ktos chce na poczatku za niego 150 a pozniej odwoluje oferty to juz cos nie halo sam bym sie wkurzyl i mu niezle wygarnal ale niestety nie bylem pierwszy w tamtej aukcji :(

Zwraca honor, pamiętam że ktoś wystawiał wcześniej ten piecyk jako "niesprawdzony" pod względem działania. Myślałem, że bambino kupił go w ciemno, sprawdził i teraz chce zarobić skoro jest już pewne, że piec hulaszczy. Skoro jest tak jak Kolego napisałeś to powinien, zgodnie ze swoją maksymą "jeb...ć cwaniaków", uprawiać samogwałt na szeroką skalę :wink:  

PS. Kończmy Panowie OT, od tego jest "czarna lista".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Kończmy Panowie OT, od tego jest "czarna lista".

Czarna lista jest raczej od poważniejszych spraw a nie bzdur takich jak tu piszemy, że ktoś jest "mientki". 

 

Ja chciałem kupić RF'a którego kolega sprzedaje, ale po dwóch próbach dałem sobie spokój. Wiedziałem że jest popsuty i takiego chciałem. Teraz sprzedaje sprawny za 350zł. 

P.S. Nie zdziwię się jak ktoś położy te 280 z licytacji a ten znów nie sprzeda pieca i odwoła ofertę przed czasem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna lista jest raczej od poważniejszych spraw a nie bzdur takich jak tu piszemy, że ktoś jest "mientki". 

 

Ja chciałem kupić RF'a którego kolega sprzedaje, ale po dwóch próbach dałem sobie spokój. Wiedziałem że jest popsuty i takiego chciałem. Teraz sprzedaje sprawny za 350zł. 

 

temat dotyczy tego co jest napisane w tytule wiec zadnego OT nie ma,a ze powiazany z inna sprawa o takiej samej tematyce to nie wiem o co chodzi ale dobrze jest ze ktos pisze i nie owija w bawelne co i jak a nie pozniej ze sie dziwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w tym temacie jak się okazało że wylicytowany piec to kicha , to wycofał się http://www.strefacar...lement-5opinie/ To jest magia ...

 

Rura i tyle. Ale takich tu nie mało, walą ludzi w rogi, a mimo to są nadal użytkownikami forum, więc co się dziwić ,że na allegro to także standard.

Daleko nie szukać "czarna lista" czy wyleciał ktokolwiek z tych userów jako persona non grata na SCA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest taki jeden?

 

Nie został wyrzucony a odszedł na własną prośbę.. :wink2:

Jak zwał tak zwał efekt został osiągnięty, nie zrobi już w trąbę kolejnych forumowiczów, został godny następca.. Emil... :rotfl:

Choć w sumie przy green'ie on i tak jest aniołem, wali ludzi na setki , tamten już na tysiące. Ale co tam... :wink:

Nie mój cyrk nie moje małpy, love& peace... :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nigdzie nie pisałem żebyś go kupował Kolego, ani że sam mam na niego ochotę. Chodzi mi o to, że jeśli piec jest w ok stanie to jest tyle wart.

 

Primo - nie jestem Twoim kolegą ( może kiedyś się spotkamy, to co innego :P )

Secondo - piec jest tyle wart ile jest ktoś za niego w stanie zapłacić, tego się trzymajmy, ale po takim kupnie i szybkiej sprzedaży, to wiesz ... skarbówka lubi takich jegomościów, a userzy raczej średnio ;)

Terzo - przez takich właśnie "cwanych" ludzi allegro schodzi na psy ... nie sprzedam, odwołam, za mało, zupa była za słona, przedmiot upadł, zepsuł się, pies zjadł, teściowa zakopała itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Terzo - przez takich właśnie "cwanych" ludzi allegro schodzi na psy ... nie sprzedam, odwołam, za mało, zupa była za słona, przedmiot upadł, zepsuł się, pies zjadł, teściowa zakopała itp. itd.

 

Takie hece to przez pazerność... :) Bo zaznaczenie opcji "cena minimalna" jest płatne extra... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bo zaznaczenie opcji "cena minimalna" jest płatne extra...
Dlatego jeżeli ktoś ma jakieś swoje minimum to niech od tej kwoty aukcja startuje i jest po krzyku, wtedy płacisz jakieś symboliczne groszaki za to. Za aukcje startującą od 600PLN na 14dni z zdjęciami zapłaciłem chyba z 2zł niecałe, ale dając opcje od 1zł i minimalną 600 już zrobiło się z tego więcej, więc wybrałem mniejsze zło dla mojej kieszeni :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba ...gdyby wysłał to bym nie kwękał  :wink:

Cytuje gościa:

"Witam, przepraszamy za zwłoke ale mielismy duzo aut do rozbiórki, paczka została wysłana , pozdrawiam, póxniej podesle numer paczki zeby byl pan spokojny, jeszcze raz przepraszam i pozdrawim"

To korespondencja z 1 grudnia mamy 22 . Dziś posłałem kolejny monit i ...sza.

 

 

 

Wasylwek pisalem ci na pw. Mam do orchowa 25 km więc mogę podjechac do goscia, daj mi tylko namiary i opis sytuacji i sprawe zalatwimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...