Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze wzmacniacza do zestawu odseparowanego


Rekomendowane odpowiedzi

Siema;). Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem zestawu odseparowanego Mac Mobil Exclusive 2.16. głośniki graja pod wzmakiem Renegade(coś tam coś tam) (kupiony dawno temu za grosze). Zastanawiam się nad zmianą go na coś ciekawszego. Oto moje propozycje:

 

Lanzar Opti Drive 1602 za 79zł

Kenwood Kac 823 za 120zł

Audio System 3504 za 130zł (jak na razie mój faworyt :wink: )

Alpine 3523 za 100zł

Spectron Spa 4200 za 120zł

Sherwood A50X4 za 70 zł

Co byście doradzili z wyżej wymienionych? Ma ktoś jakieś doświadczenia z którymś z tych piecyków? Głośniki mają 90w rms. Dodam, że zależy mi przede wszystkim na jakości dźwięku. Faworytem jest Audio System bo umożliwił by w przyszłości rozbudowę zestawu o jakiś mały subik :wink: . Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kenwood Kac 823 za 120zł

 

Jak chciałbyś w przyszłości jakiś mały subik z tyłu wpiąc w mostek, poleciłbym zamiast KAC 823,  KAC 846 - 4 kanałówkę, miałem i ładnie tłuściutko i ciepło to grało nawet i w cenie podobnej kupiłem jakos ten piecyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zależy mi głównie na zasileniu przodu. Jak zdecyduje się na suba zawsze można drugi wzmak dokupić;-). Lub zakup tego audio system który nie ukrywam mnie zaciekawił. Tylko, że nie mogę za bardzo nic o nim znaleźć. Firma chyba jest spoko:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działający wzmacniacz to ja już mam:-P. Ale z tych które wymieniłem (zakładając oczywiście że wszystkie są sprawne:-D) na pewno są lepsze i gorsze. Pisząc tego posta liczyłem po prostu że ktoś kto miał doczynienia z którymś z tych klocków napisze o nich co nie co i ewentualnie podpowie czego mogę się po nim spodziewać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...