Skocz do zawartości

Białe zło


M_A_X_A_M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Co do szczytu klimatycznego... to ustalili śnieg i jest :wink:

 

Na pewno zbiera nadmiar co2 z atmosfery :P


Co roku powtarzam- wolę dwa metry śniegu i max - 5 st, niż centymetr śniegu i - 30 st.

 

 

Śnieg można odgarnąć, a z mrozem już jest problem. No i zwierzaków szkoda...

 

Ja na balkon dam karmik i wynoszę w miejsca do tego przeznaczone to czego nie chciałbym wyrzucać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja na balkon dam karmik i wynoszę w miejsca do tego przeznaczone to czego nie chciałbym wyrzucać

 

Świat byłby lepszy, gdyby wszyscy tak robili  :zdrowko:

 

 

 


Pod warunkiem, że masz gdzie.
U mnie w pewnym momencie te możliwości się kończą, potem każdy wjazd na teren posesji to walka.

 

Nie masz możliwości wywozu śniegu?

 

Z ojcem na działce, przy większych opadach, wywozimy kilka przyczep (rolniczych) dziennie do lasu- przecież śnieg no nie śmieci, a jak się zrobi ciepło, to najwyżej kałuża z niego zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jeszcze nie posypało 

 

Co do samej zimy i śniegu to mi on nie przeszkadza i nawet chętnie biorę łopatę i odśnieżam jeżeli do tego jest fajny such mrozek to w ogóle jest fajnie  :super:

Niestety ostatnie zimy są strasznie pomieszane i to co spadnie to zaraz się rozpuści i ta wieczna chlapa i jeżdżenie po błocie strasznie denerwuje i drażni  :rozpacz:

Strasznie mi się mażą zimy z przed laty kiedy to jak śnieg spadł w grudniu to leżał do wiosny  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ciągle powtarza że zima jest dla dzieci i narciaży :rotfl:

 

Mi generalnie nie przeszkadza. Można sobie śmiało autkiem podriftować :hyhy: nawet przednionapędówka fajnie bokiem idzie :hyhy:

 

Jedyne czego nie lubię zimą to temperatur poniżej -5 a -20 to już porażka :mur: i chlapy, roztopów :( śnieg w rozsądnych ilościach mi nie przeszkadza :)

 

Także oby nie było gorzej jak w zeszłym roku i jakoś będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...