Skocz do zawartości

Białe zło


M_A_X_A_M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


w takich warunkach to jednak umiejętności, zdrowy rozsądek i przewidywalność trzeba mieć :wink2:

 

Albo kręcić kierą lepiej niż Kubica... Szczerze to podziwiam technikę tego gościa, bo widać ,że ciągnik mu się już łamał konkretnie w pół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem wam, że takim koniem to prawie bezradny w przypadku takiego poslizgu. Z 1 Truckowego filmiku kolo dał radę fartem... a w drugim nie miał żadnych szans... wessało go pobocze.

Jak ogladam takie filmy to średnio się uśmiecham, bo mnie czeka 1. sezon RWD. Może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze na końcu, cała akcja bez słowa kontruje ciągle, a na koniec jak już się wyprostowało...  jeb..a! :rotfl:

Temu się nie chciało kręcić, zwinął się w chiński paragraf :)

 

 

to są przykłady gdzie naprawdę nie wiadomo kiedy i gdzie . czujnym cały czas trzeba być bo to ułamki sekund jak widać na załączonym przykładzie , no i jeden przypadek drugiemu nie równy .

 

 

Dobre opony muszą być. A masz w tej betce DSC? Dość dzielnie pomaga.

 

DSC dobra sprawa  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że takim koniem to prawie bezradny w przypadku takiego poslizgu.

 

Ja już zaliczyłem taką sytuację, tyle ,że przy wolnej jeżdzie koń, naczepa a na niej kolejne dwa ciągniki siodłowe razem ok 32 tony pod górkę nie mogłem podjechać a co lepsze w dół także nie, bo była taka szklanka ,że przód kompletnie nie chciał skręcać tylko masa ciągnęła go prosto na skręconych kołach.

Co zrobić? Załączyć blokadę osi, i waliłem drifta jak bmw aż wytopiło się pod kołami, potem były kangury o pół metra, metr i znowu to samo i tak przez całe lekkie wzniesienie... Dookoła dzielnica domków jednorodzinnych...

Zjazd z górki jeszcze lepszy... Na sek, dwie odpuszczenie hamulca, pełen hebel i cały zestaw się ślizgał 4-5 metrów bezwładnie.

Ktoś się mógł rano obudzić z kabiną w salonie... :rotfl: A co ja się nerwów najadłem to moje... Totalna bezradność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DSC i jest mega pomocne, reaguje bardzo szybko,

 

Ja nie mam, tylko ASC+T :( , tak więc lipton jak poniesie to nic nie pomoże poza techniką jazdy, ale zazwyczaj przy szklance i RWD to można sobie tylko szybkie alleluja odmówić i celować byleby miękko było a nie twardo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam, tylko ASC+T :( , tak więc lipton jak poniesie to nic nie pomoże poza techniką jazdy, ale zazwyczaj przy szklance i RWD to można sobie tylko szybkie alleluja odmówić i celować byleby miękko było a nie twardo. :)

 

Truck popatrz sobie jakie prędkości mają testowane samochody :). Szczególnie na teście między pachołkami.

 

BMW jedzie 2x wolniej niż pozostałe więc co to za test. dodatkowo liczą się chęci wyprowadzenia/ umiejętności kierowcy który zasiada w danym samochodzie.

 

Śmiać mi się chce że nabieracie się na takie - sponsorowane - testy dla średnio rozgarniętego i zorientowanego oglądacza :)

 

Tak samo porównania w pismach motoryzacyjnych Auto Moto itp. gdzie "niemcy" sponsorują prawie każdy test :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tru, w Ameryce dopuszczalna jest reklama porównawcza i często rożne firmy wykorzystują to na swoją korzyść, zazwyczaj bez konsekwencji...


http://m5.paperblog.com/i/70/705320/the-constant-battle-between-pepsi-and-coke-ev-L-0n047O.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck popatrz sobie jakie prędkości mają testowane samochody :). Szczególnie na teście między pachołkami.

BMW jedzie 2x wolniej niż pozostałe więc co to za test

 

Miałem to napisać więc X2

---------------------------------------

Na polskie zimowe warunki , od 25s   :)  ---> http://www.youtube.com/watch?v=d85AmkJpPRY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@truck, z tego co pamiętam masz e39 3.0, więc polift. Wtedy nie było DSC seryjnie?

 

 

Okazuje się ,że nie. :/ A ja zwyczajnie zapomniałem spojrzeć na ten przycisk na konsoli przy zakupie, wychodząc podobnie jak Twoja uwaga ,że każdy polift to ma.

 

 

 

Na polskie zimowe warunki , od 25s :) --->

Heh, zielenina daje radę, ja ośką  śmigałem w bardzo głębokim śniegu jedyna rzecz mogąca ją zatrzymać to kiedy się zawiesiła ... więc wypracowałem metodę na ślizga :rotfl:  gdy widziałem nawianą dużą zaspę to jeszcze gazu dodawałem ,że jeśli ją podniesie na podłodze to się śliźnie... Zima nauczyła polaków i Ruskich jak sobie z nią radzić.

A 5 cm w Niemczech, Holandii czy już nie daj Boże u Angoli to armagedon, szkoły zamykają... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się ,że nie. :/ A ja zwyczajnie zapomniałem spojrzeć na ten przycisk na konsoli przy zakupie, wychodząc podobnie jak Twoja uwaga ,że każdy polift to ma.

 

O kurde. Przeglądając ogłoszenia brakowało czasem wszystkiego ale nie DSC. Mogły być skóry, navi i brak grzanych siedzeń, ale DSC zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


@truck, z tego co pamiętam masz e39 3.0, więc polift. Wtedy nie było DSC seryjnie?

 

u mnie jest , myślałem że to jest standart już w polifcie  :wink2:


 

 


A 5 cm w Niemczech, Holandii czy już nie daj Boże u Angoli to armagedon, szkoły zamykają...

 

W Holandii 5 cm hihi to można się uśmiać :rotfl:  co oni wyczyniają  :rotfl:

 

ale i tak nie przebiją Hiszpanów , miałem okazję widzieć kilka lat temu jak w okolicy Valencji zasypało aż miło , autostrady stanęły , osobówki na letnich gumach i zero doświadczenia na białym puchu - tańczyły jak na "jeziorze łabędzim" :rotfl:  jak autostrada ruszyła to owe osobówki rozstąpiły się po rowach  :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ta a mnie i wszystkie cięzarówki w Hiszpanii pod Teruelem kilka lat temu Guardia Civil zciągnęła na parking mimo że śniegu było z 5 cm a ja miałem łańcuchy. ogłoszony był wtedy stan klęski żywiołowej. jak pokazałem Blokującemu że mam łańcuchy na koła do ciężarówki to w głowe pukał że je..bnięty jestem bo do cięzarówek to nie produkują i go w wała robie :rotfl:

 

śniegu było 5 cm przez 2 dni i tyle odstaliśmy na parkingu pod supermarketem z zastawionymi wyjazdami przez Policje i Guardie Civil :rotfl: normalnie aresztowani zostaliśmy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


normalnie aresztowani zostaliśmy

 

ja też  :rotfl:  przed Barceloną mnie również ściągnęli na 15 godzin a sałata w Broniszach już sprzedana była :rotfl:  to było w tedy gdy Barcelonę i La Jonguere zasypało i to ostro -  pozniej tunelami śnieżnymi się jechało po udrożnieniu :hyhy:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a sałata w Broniszach już sprzedana była

 

nasza też już była sprzedana choć jeszcze nie załadowana. a jak dojechaliśmy na bronisze z nią z 2 dniami opóżnienia to nam z naczepy klienci zdejmowali zanim wozkiem wjechał z GreenFactory to już pół naczepy nie było :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza też już była sprzedana choć jeszcze nie załadowana. a jak dojechaliśmy na bronisze z nią z 2 dniami opóżnienia to nam z naczepy klienci zdejmowali zanim wozkiem wjechał z GreenFactory to już pół naczepy nie było :rotfl:

 

 

haha pamiętam te czasy  :rotfl:  baby się biły o warzywka :rotfl:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...