Skocz do zawartości

Precision Power PPI2050am - odpowiednik jakościowy (nowy)


kaka22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Mam ww wzmacniacz PPi. Po podłączeniu okazało się, że pozamiatał resztę wzmacniaczy, które grały kiedykolwiek u mnie w aucie. Jednak nurtuje mnie pewien problem. Piecyk kupiłem od kogoś kto nie miał zielonego pojęcia co to za firma, wyrwałem go za grosze. Sprzęt ma już swoje lata, więc wcześniej czy później może coś w nim przestać poprawnie działać. Z racji tego, że jestem w DE, nie mam tutaj możliwości naprawy, a w Polsce jestem zbyt rzadko i krótko.

Ale do rzeczy. Wzmacniacz gra na prawdę super. Jakiej klasy wzmacniacz mniej więcej musiałbym kupić nowy, żeby klasą grania dorównać temu PPI? Jaka to mniej więcej półka cenowa? Normalnie przed kupnem bym posłuchał, jednak czasem człowiek zmuszony jest kupować wysyłkowo i takiej możliwości nie ma. Czy podobnie jakościowo zagrałby np Mosconi ONE 120.4? (zależy mi na 4 kanałach)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gra to z tw Tempo+HV165 pod lekko zmodyfikowaną zwrotnicą z HSK. Do tej pory były: Hifonics Triton II, Audison Vrz 4.400 jakiś blaupunkt i coś tam jeszcze ale niezbyt górnych lotów. Może nie słyszałem wielu wzmacniaczy w samochodzie, ale słyszałem wiele w audio domowym i sam mam w domu sprzęt nieporównywalnie lepszy niż w aucie, dlatego wiem jak muzyka powinna brzmieć i czego oczekuje od systemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sprzęt ma już swoje lata, więc wcześniej czy później może coś w nim przestać poprawnie działać.

 

Więc zainwestuj jedynie w wymianę kondensatorów na nowe,świeże i ewentualnie z wyższej półki niż obecne i ciesz się graniem swojego 2050, nie szkoda Ci kasy na nowy(wcale nie powiedziane ,że lepszy skoro PPI Ci pasuje?). Więcej raczej przy normalnej eksploatacji nie powinno się zepsuć, skoro i obecnie chodzi.

A wymiana może jeszcze bardziej zbliżyć "dziadzię" do jego możliwości gdy wychodził nowy z fabryki, więc możesz się zdziwić jak odżył. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm pewnie macie racje. Muszę nad tym pomyśleć, jednak w tym momencie nie mam ochoty wyjmować go z auta, zbyt dobrze gra  :hyhy:  Nawet jesli ta reanimacje miałaby mnie trochę kosztować (choć wiem, że pojedyncze części elektroniczne drogie nie są) to i tak się będzie opłacać, bo dałem za niego bagatela... 6 Euro :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 Euro :rotfl:

 

:lamer:  :)

 

to zainwestuj parę eur w "odświeżenie" i ciesz się graniem. Bo w koszcie usługi i wysokiej klasy wymienianych elementów, nie kupisz raczej nic mądrego.

Za moskona nawet używanego trzeba dać w okolicy 100-150 eur, za połowę tej kwoty chłopaki Ci wsadzą to co należy wymienić(z racji wieku) na elementy jakich PPI to w fabryce nawet nie powąchało. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...