Skocz do zawartości

Odsłuch Hi-Endowych tweeterów lubelskie


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, szukam osoby chętnej ze zrobioną instalką, w której można by bezproblemowo podpinać tweetery i dochodzić do jakichś konstruktywnych mniej lub bardziej wniosków.

Kto może się zaoferować autem i sprzętem prosiłbym o wpisy w tym temacie. Czas bym proponował na przyszły weekend/tydzień bo mam wolne.

Jacyś chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie jest wystarczający. A to Tylko Ja mam coś mieć? :P Musi być zrzuta wysokich. Przydałyby się supremo, brax ht1 to z twoim ht6 można by skonfrontować. Może Robert by podrzucił swoje audisony jeśli jeszcze nie poszły. Można by się solidnie osłuchać i wyrobić własną opinię czego się chce. Ja też może bym zaskoczył jakąś niespodzianką :wink: i nie koniecznie odr'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że szukasz wooferów tt6, których też jestem bardzo ciekawy więc może z tego wyjść coś ciekawego no i oczywiście ht1 również chętnie posłucham, tylko czy ktoś takim sprzętem dysponuje? A ja, jeśli pozwolisz :P, zapytam czy może jest ktoś kto udostępnił by na odsłuchy alpine 7998r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówił, że wszystko na raz, zatem montaż/strojenie/słuchanie. Jak się 2 uda przerobić na jednym spotkaniu to myślę, że będzie sukces. Ale fajnie w ogóle byłoby coś takiego ruszyć. Są pewne kompromisy na które trzeba pójść, bo generalnie nie wspomniałem, ale dla wygody auto powinno być aktywne.


 

 


Chyba ze chodzi jedynie z grubsza o charakter przetwornika
Raczej nie inaczej :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest sens odsłuchania przetwornika w nie swoim aucie i nie swoim setupie?

Chyba tylko po to aby po zakupie i wrzuceniu do siebie , stwierdzić jak Jasiu z Klanu "Ale co się stao? "  :szok:  , przerobiłem, sparzyłem dupsko więc przestrzegam. :)

Jak słuchać to raczej wymienić się interesującymi klockami i posłuchać na spokojnie dzień, dwa , tydzień ile potrzeba a nie na szybkiej wrzucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy w ciągu kilku dni/tygodni nie potrafią wyciągnąć wszystkiego co najlepsze z danego przetwornika a tutaj plany na "parkę" w trakcie 1 spotkania :wink: i to w dodatku wyższej/najwyższej klasy :)

Żeby nie było fałszywych opinii później albo efektu Truck'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...