Skocz do zawartości

forum umiera


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to może jakiś przykład ze Śląska??Bo nie zauważyłem żeby w niższych kategoriach w sedanach w latach których ja jeżdziłem czyli 2010 mieli lepsze wyniki niż w wyższych??Może gdzieś w głębi Polski gdzie przyjeżdzało kilku zawodników to TAK,na Summer zawsze było ostro :),może mniej w Sosnowcu ale poziom był zawsze :)


Koleżanko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Święta racja perfectblossom ale zapewne słyszałeś o tym, że kto wiatr sieje, to burzę zbiera ale powiedz proszę dlaczego wyrażasz swoje niezadowolenie dopiero teraz? Przecież na siódnej czy też treciej stronie temat swoim wydźwiękiem nie jest inny niż na piętnastej. Chyba nikt wcześniej nie blokował tego o czym chcesz pisać?

Niezadowoleniem tego bym nie nazwał, żal jak tracicie energię na spory.

 

kminio - zmieniłeś płeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dzięki SINOFF.Uśmiałęm się z Twoich ''odpowiedzi'' jak nigdy :D

No bo wiesz... dla mnie to forum ma bawić i uczyć :D

A w ogóle to dzięki za uznanie :)

 

 

 


uświadomiło mi że za DARMO się nie pomaga:/..

Oj pomaga się, pomaga i mastah jest tu bardzo dobrym i nie jedynym przykładem. Spróbuj spojrzeć inaczej - na forum są ludzie, których obecność tutaj ściśle wiąże się z zarabianiem kasy. Problemem z częścią z nich jest taki iż myślą, że udostępnienie wiedzy na forum powyżej pewnego pułapu zabierze im część dochodów. Dlaczego tak myślą? Prawdę powiedziawszy to nie znam przyczyny takiego podejścia... no ale takie podejście jest i już... :) A dobre rady i podpowiedzi przed zawodami to już zupełnie inna bajka :D


 

 


Niezadowoleniem tego bym nie nazwał, żal jak tracicie energię na spory.

A dlaczego tak fatalistycznie, wręcz smutno podchodzisz tego? Czemu tracenie energi? A siłownia, basen czy kino wieczorem to nie wydatek energi? Myślę, że  ten temat może być formą rozrywki i relaksu na wieczorową porę. A czy jest?... Zapewniam Cię, że dla mnie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zip i kminio chyba mają rację, że te forum też pada, jak każde poprzednie z takimi restrykcjami.

Jak można bylo zbanować kogoś kto ma  coś słusznego w wymowie, ale to tylko możliwe, jak siedzi w zarządzie jakiś Pałła.

 

Dajcie to ludziom przeczytać, zrobiłem sobie screena tej wiadomości,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że te forum też pada, jak każde poprzednie z takimi restrykcjami.

A Ty miałeś restrykcje na podstawówke i lekcje j.polskiego?

 

Jak można bylo zbanować kogoś kto ma  coś słusznego w wymowie

Wymownie, to fakt...

 

Bedziemy płakać jak jeden mąż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...