Skocz do zawartości

forum umiera


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zip co Twoim zdaniem należałoby zrobić, żeby ożywić forum?

Nie wydaje mi się  żeby ten wątek miał cokolwiek wspólnego z "dobrem" forum :kijemgo: 

Czytając posty wnioskuję że rozchodzi się tu bardziej o osobistą niechęć do siebie kręgu Użytkowników.

Na dokładkę kilka postów od TWA fighters :rolleyes: .

Jeżeli nie mam racji... niech pierwszy rzuci kamień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

e. Wiadomo ze szlag czlowieka trafia jak widzi 7 z rzedu temat "jakie radio za 300zl", ale chyba stali bywalcy forum, Ci ktorym jeszcze zalezy, moga do tych juz doskonale wypracowanych formulek "było!" "uzyj szukajki" itp. podrzucic pod spodem link z wynikami wyszukiwania hasla o ktore sie rozchodzi i dopiero wtedy niech Zielona gwardia zamyka temat.

Serio nie widzisz na ile nawet Powalla sie zmienił pod tym wzgledem? Nie widzisz to sie przyjrzyj, nie teoretyzuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się  żeby ten wątek miał cokolwiek wspólnego z "dobrem" forum :kijemgo:

Czytając posty wnioskuję że rozchodzi się tu bardziej o osobistą niechęć do siebie kręgu Użytkowników.

Na dokładkę kilka postów od TWA fighters :rolleyes: .

Jeżeli nie mam racji... niech pierwszy rzuci kamień...

zobaczymy powiedzial mistrz zen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Serio nie widzisz na ile nawet Powalla sie zmienił pod tym wzgledem? Nie widzisz to sie przyjrzyj, nie teoretyzuj.

 

Widze, ale zwroc uwage ze nie napisalem ze to tylko i wylacznie Wy Zieloni macie to robic, ba, nawet wprost napisalem zeby wam zostawic juz tylko zamykanie tematow. Nie teoretyzuje, doczytaj na spokojnie (nie traktuj mojego posta jako atak) o co mi chodzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nie userzy tacy jak Nakamichi, Caskp, JD, Wisior, PanSiwy,Mehow, to wielu by było nadal w czarnej d..., zastanów się czasami co palniesz. :mur:

 

nie zrozumiales chyba mojej wypowiedzi :(

zip,

 

ale ileż można? Ja się pytam? Każdemu wszystko pod nos? Lenistwo nowych przekracza wszystkie limity, a zieloni nie są od tego, aby każdemu z osobna podstawiać gotowe rozwiązanie/ wybór pod nos. 

 

I tak oł dej, oł najt...

kultura wymaga tego ,ze jak sie juz odpowiada to na temat. rozumiesz ?

 

Super temat, zesrac sie idzie. Najbardziej mi sie podoba przydupas "kminio": ) szczeka jak Tołdi zza plecôw Iktorna (Gumisie) :) Panowie skoro jest problem to zmiencie forum. Fakt jest stagnacja, ale od jakiegos czasu tak samo jak w nowych produktach CA wsio leci na pysk (nie mowie tu o tych klockach za tryliard zlotych niejednokrotnie w sumie tez przereklamowanych, ale snob kupi wszystko), tak i bywa z forum, sa wzloty i upadki, nie ma o czym nowym pisac, (a niektore nawet stare rozwiażania sa nadal na tyle drogie, ze wsio ludzi nawet na to nie patrzy) norma w dzisiejszym swiecie.

 

A tak, żeby zrobic OT, ktos patrzyl w moim temacie Alarmu domu i kamer? Ktos cos doradzi?

w twoim belkocie jest wiecej wody niz w pandze z hipermarketu.

 

nie wierze ze to napisze... ale:

 

zip dobrze mysli tylko gorzej juz mu idzie z ich wyrazaniem.

 

no chlopie, brawo. szacunek dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Zip pisze to wszystko będąc w takim stanie jak np na Izbicku, to nie ma się co spinać, po tygodniu maratonu i tak zapomni co napisał :rotfl:

Faktem jest że forum jest mocno zawalone, ale nie ma się co dziwić skoro "geniusze" co po chwile walą bezsensowne tematy z milionem błędów.

Zieloni są po to żeby to porządkować, a jak komuś śmierdzi trochę poszukać to niestety....

Jedyne co mnie wkurza, to bicie piany w wielu tematach o pierdoły. Ktoś opisze swoją instalkę i trzeba czytać kilka stron żeby np. znaleźć kolejne fotki z montażu.

Co do przydupasa (przepraszam za wyrażenie ale inaczej się nie da) - piszesz tylko tam gdzie jest jakaś zadyma, skoro jesteś taki obcykany w CA to czemu nie doradzasz początkującym co kupić? Modzi mieli by łatwiej, nowi mieli by odpowiedź pod pyskiem, a ty nabijesz sobie milion postów - SAME PLUSY!

Nie podoba się to wynocha, a co do Powalli to wystarczy grzecznie napisać dlaczego temat został usunięty, ja tak kiedyś zrobiłem i dostałem rzeczową i pomocną odpowiedź. Trochę kultury ludzie!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Zip pisze to wszystko będąc w takim stanie jak np na Izbicku, to nie ma się co spinać, po tygodniu maratonu i tak zapomni co napisał :rotfl:

Faktem jest że forum jest mocno zawalone, ale nie ma się co dziwić skoro "geniusze" co po chwile walą bezsensowne tematy z milionem błędów.

Zieloni są po to żeby to porządkować, a jak komuś śmierdzi trochę poszukać to niestety....

Jedyne co mnie wkurza, to bicie piany w wielu tematach o pierdoły. Ktoś opisze swoją instalkę i trzeba czytać kilka stron żeby np. znaleźć kolejne fotki z montażu.

Co do przydupasa (przepraszam za wyrażenie ale inaczej się nie da) - piszesz tylko tam gdzie jest jakaś zadyma, skoro jesteś taki obcykany w CA to czemu nie doradzasz początkującym co kupić? Modzi mieli by łatwiej, nowi mieli by odpowiedź pod pyskiem, a ty nabijesz sobie milion postów - SAME PLUSY!

Nie podoba się to wynocha, a co do Powalli to wystarczy grzecznie napisać dlaczego temat został usunięty, ja tak kiedyś zrobiłem i dostałem rzeczową i pomocną odpowiedź. Trochę kultury ludzie!  

sprawdz gdzie sie wypowiadam i nie atakuj bez potrzeby. kultury nie oczekuj od innych jesli sam nie wiesz co to jest. 

odpowiem w tonie forum : nie podoba sie to co pisze nie czytaj, nikt cie nie zmusza.

 

a tutaj jest odpowiedz na cale zlo :post-5844-0-27338900-1383776632_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem się tylko ale nie wytrzymałem. Zip weź człowieku się ogarnij bo gowno wnosisz na tym forum i tylko wiecznie niezadowolony jesteś. I tak jak powalla pisał nie dołożyłeś ani zł a najwiecej masz do powiedzenia. Ja jakiś wkład miałem w forum jak Kamil pytał o wsparcie to się dołożyłem i nigdy się nie pytałem co zrobił z chajcem jak dla mnie to mógł sobie nawet flaszkę zakupić szacun dla niego ze ciągnie dalej to forum wraz z "modami". Cieszę się ze w jakimś stopniu mogłem się przyczynić do wsparcia forum, które jak dla mnie to bardzo konkretne forum CA z wieloma spoko ludźmi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie za "X" stron, większość zapomni o tym od czego się to zaczęło będąc tak za afiszowanym skakaniem sobie wzajemnie do gardeł. Nigdy nie dojdziecie do porozumienia, jedni opowiadają się za tymi inni za tamtymi i tak tylko dokona się większy lub mniejszy podział. Sam nie jestem tutaj długo, sporo tematów przeczytałem a niezliczonej liczby nawet nie tknąłem, ale czy to ma znaczenie? Zawsze komuś coś się nie spodoba albo ktoś będzie za. Jeden woli tyłek podcierać zwykłym szarym papierem inny 5cio warstwowym i zawsze obie strony spotkają się z niezrozumieniem. Tak jest tu teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak myslalem dzieki ambicji powali

 

A ja mam w pamięci taką fotkę ze zawodów z Tobą w roli głównej gdzie leżysz rozwalony na kanapie bo chodzić już w stanie nie byłeś :D Tak chcesz budować obraz polskiego CA na forach internetowych? 

Jeśli tak, to równie dobrze nadaje się do tego żul z pod budki z piwem :/

 

dlatego ja juz tu od x czasu sie nie udzielam , tylko slysze glosy o specach teoretykach wzajemnej adoracji :rotfl:

 

 

 Jak sięgnę pamięcią to Twoje udzielanie się zawsze pozostawiało wiele do życzenia. Ale może nie tędy droga i pora na to wreszcie abyś coś na to forum zaczął wnosić  od siebie.

 

 

zip napisal o prowadzeniu/moderowaniu tego forum i jego obumieraniu. w zamian uslyszal od zielonych , ze niech sie wezmie za siebie. to jest glowny problem tego forum. moderatorzy baaaardzo czesto blednie oceniaja sytuacje.

 

merytoryki na poziomie wyzszym tutaj nie ma. MOIM zdaniem o to chodzilo zipowi.

 

A już myślałem kminio , że "na ludzi" wyjdziesz ale jednak nie... nadal banialuki i pierdoły wypisujesz, zostaw lepiej  biednego zipa w spokoju bo jemu już nic pewnie nie pomoże i weź się lepiej za interpretację wierszy, na ten przykład Mickiewicza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem kminio , że "na ludzi" wyjdziesz ale jednak nie... nadal banialuki i pierdoły wypisujesz, zostaw lepiej  biednego zipa w spokoju bo jemu już nic pewnie nie pomoże i weź się lepiej za interpretację wierszy, na ten przykład Mickiewicza :)

Hahaha nie wiem dlaczego ale lubiłem zawsze czytać Sinofa odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 




A już myślałem kminio , że "na ludzi" wyjdziesz ale jednak nie... nadal banialuki i pierdoły wypisujesz, zostaw lepiej biednego zipa w spokoju bo jemu już nic pewnie nie pomoże i weź się lepiej za interpretację wierszy, na ten przykład Mickiewicza :)

Sinoff nie znam cie osobiscie, ale najlepszy tekst w całym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


sprawdz gdzie sie wypowiadam i nie atakuj bez potrzeby. kultury nie oczekuj od innych jesli sam nie wiesz co to jest. 
odpowiem w tonie forum : nie podoba sie to co pisze nie czytaj, nikt cie nie zmusza.

To po co piszesz takie bzdety? Najeżdżasz na wszystkich dookoła bezpodstawnie, a jak przychodzi co do czego to podkulasz ogon i Cię nie ma.

Wystarczy tego OT, chyba najwyższy czas zamknąć ten bełkot.


Hahaha nie wiem dlaczego ale lubiłem zawsze czytać Sinofa odpowiedzi :)

:super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci już powinny spać a Wy ciągle macie jakiś problem... :)

 

zip, kminio i inni którym się nie podoba... jak macie spięte gacie to weźcie sobie je poluźnijcie bo to nie zdrowe i szkodzi na nabiał... a jak nie to przecież Jarek Was tu na siłę nie trzyma, przestańcie się logować i skończą się Wasze rozterki niczym w "Modzie na sukces" :) baa nawet możecie sobie założyć własne forum i robić tam pełną swawolkę bez regulaminów i innych "widzimisie" Powałki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kultura wymaga tego ,ze jak sie juz odpowiada to na temat. rozumiesz ?

 

 Jakże niski poziom, który reprezentujesz (także inteligencji), nie pozwala mi z tobą* dyskutować.

 

 

 

* na dużą literę trzeba sobie zasłużyć.

Edytowane przez jubyV8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak myslalem  dzieki ambicji powali 

wystarczyla obserwacja

tak to sie zapytaj o cos 

wtedy  siedzi taki trol: i napiesze  bylo a wystarczyli link dac 

dan:kolejny ktory nigdy nic nie wnosi 

teoretyk  

wlasnie kilku i nic wiecej 

i znowu ktos kase zagranie tak jak na ten serwer co mieliscie miec i skladka byla hahahha

co dokladnie?

 

o serwer? 

idac tropem powali to byla proba wyludzenia

 

 

wolnosc d;a nowych

i nie ma sie co fochowac

skoro ktos wie ze cos bylo i to czyta

znaczy ze moze podeslac link

ten sam czas 

 

 

 

zobaczymy powiedzial mistrz zen

 

 

widać jakim poziomem rozmowy dysponujesz . Jeśli masz coś do powiedzenia ( w temacie którym zakładasz) to pomyśl ze 100 razy, napisz sobie na kartce na brudno, znowu pomyśl, napisz jeszcze raz, zobacz czym się różni 1 od 2, pomyśl 100 razy i napisz - wierzę , że wtedy coś wniesiesz do tematu i może będzie z kim pogadać, bo każdy wątek można poruszyć...

 

P.S. do reszty, czy nie widzicie , że gość pisze 3-4 słowa bez podstawy i prowokuje Was do odpowiadania i spin? Nie ma sensu szczerbić języka  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jakże niski poziom, który reprezentujesz (także inteligencji), nie pozwala mi z tobą* dyskutować.

 

 

 

* na dużą literę trzeba sobie zasłużyć.

smieszny jestes chlopczyku. dorosniesz moze kiedys

zip, kminio i inni którym się nie podoba... jak macie spięte gacie to weźcie sobie je poluźnijcie bo to nie zdrowe i szkodzi na nabiał...

mnie to bawi. 

jedziesz dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zip nie możesz pojąć, że nie każdy chce się chwalić w podpisie co udało się ugrać w  jedynie słusznych  "zawodach" ? Otóż wyobraź sobie że nie każdy chce się chwalić ....możesz to ogarnąć?  Zobacz w instalacjach też nie ma opisu moich autek , na FB i NK mnie nie ma ...kurcze może ja  nie istnieję ?   :rotfl:

teraz lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...