Skocz do zawartości

propozycje w doborze radia...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym zakupić fajne radyjko do około 600zł mam 6 głośników clariona w samochodzie + gwizdki
zerkałem już na takie modele SONY :
MEX-GS600BT   (na necie w zasadzie nie ma opini na temat tego radyjka....)
MEX-BT3900U
MEX-BT4000U
oraz MEX-BT4100U ogólnie dużo nie różnią się między sobą więc, w które warto zainwestować? Chyba że Macie jakieś również ciekawe propozycje,
w planach na przyszłość rozbudować o dodatkowe 2 głośniki basowe oraz dodać wzmacniacz

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnic..

To tylko kwestia Jaki dodatek.

Polecam przeczytania http://www.sony.pl/product/ich-bluetooth

Technicznie brzmieniowo - to samo. Końcówka mocy - to samo, korekcja dźwięku toru analog - to samo.

Kwestia zmiany czy tu wejscie, tam wyjście, ile wyjść RCA, czy BT, czy aux, ipod.. 

To tylko dodatek, bez wpływu na barwę dźwięku.

Zmiany? Cena?

 

 

Chyba że Macie jakieś również ciekawe propozycje,w planach na przyszłość rozbudować o dodatkowe 2 głośniki basowe oraz dodać wzmacniacz

My? A Ty nie masz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne firmy? Firm jest sporo..

Jakie nazwy wolisz? 

Jak wypadają radia Sony - pod jakim względem?

Może prosta metoda - przetestować ucho?

Nie wiem.. Do czego porównam radio? Jak nie ma głośników to i tonacja nie pójdzie. Radio musi wydać jakiś sygnał chociaż z głośników.

Mam kilka radyjek, ale z drutów tylko mi napięcie wychodzi, więc nie mogę dać rady, bo to aż 12wolt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił jak ten starusze złoiłby tyłek tym Soniakom ;)

 

 

 


jak sony wypada na tle innych producentów radii samochodowych

 

Nie znam osoby na tym forum która ma radio Sony w aucie ...oczywiście te z sprzed 20 lat się chyba dla Ciebie nie liczą bo ze 2 szt cdx c90r by się znalazło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego oczekuje....   żeby samo radio w sobie posiadało dobry wzmacniacz, jak pisałem mam 6 głośników clariona + 2 gwizdki, w przyszłości dołożenie 2 głośniczków basowych oraz możliwy dodatkowy wzmacniacz, do tego obsługa usb lub innego nośnika danych którym mógłbym wpiąć się do radia po za tym reszta dodatków potraktuje jako gratis:P ahhh wolałbym nowe radio

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


żeby samo radio w sobie posiadało dobry wzmacniacz

 

We wszystkich siedzą prawie te same potwory o oszałamiającej mocy 4x 17 W .

 

 

 


mam 6 głośników clariona + 2 gwizdki, w przyszłości dołożenie 2 głośniczków basowych

 

Czuję że będzie dym ...

 

 

 


oraz możliwy dodatkowy wzmacniacz

 

Słowo "może" zamień na KONIECZNIE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze wymień te glosniki ktore posiadasz w samochodzie z modelu.

Clarion tego troche zrobił.

I bardzo, bardzo cienko to widzę zeby ktore kolwiek radio mogło tyle głośników jednocześnie obsłużyć i jeszcze suby na dodatek :) i to bez zewnetrznego wzmacniacza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się szczerze.. Jakość - nie w tej kategorii co wspomniałeś.

Wszystkie modele - to dokładnie To Samo. (moc/jakość)

Dodatki - chyba umiesz wybrać co ty weźmiesz czy twoja córka?

Dodatki - mówie o tych bajerach, bluetooth czy usb, aux, ipod, wzmacniacza nie masz zamiaru używać, to chyba w kategorii takich dodatków to umiesz wybierać?

 

 

chodzi mi o to jak sony wypada na tle innych producentów radii samochodowych np: alpine pionnier clarion blaupunkt ?

Pojęcia firm.. Może prościej dla lenia - Audiophile.pl http://www.audiophile.pl/n/13_jakie_radio_wybrac_?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm czyli czego bym nie kupił w tej cenie będzie to typowa komercha, a do tego widzę że wzmacniacz jednak będzie musiał być więc tak będzie ale nie odrazu... co do córki ma dopiero 2 latka więc wybór raczej padnie na mnie   a co jeśli poszukać by używanego modelu

Alpine CDE-9880R

chyba lepszy wybór co ?

 

co do poprzedniego radyjka miałem coś takiego http://www.audiophile.pl/p/1838_clarion_dxz868rmp

 

pozdro


Nie nie myśle że jestem wyjątkowy a jeśli drażnią Cię nowi użytkownicy to załóż sobie forum dla PRO. a nie pier....sz, potrzebuję żeby mnie ktoś nakierował na radyjko do mojego zestawu bo akurat w opcji szukaj soniaczy z pierwszego postu nie znalazłem a userzy podjeli temat jeśli Ci to nie pasuje zamknij temat poszukam na innym forum i koniec!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gwiazdo dostałeś już linki.

 

A pier,,lisz jak każda gwiazdka ,chwilę błyszczy i znika.

 

Norma.

 

Skoro nie znalazłeś to nawet średnio rozumny człowiek wpadłby na to że coś jest nie tak. 

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...