Skocz do zawartości

Kto pomoże ogarnąć 3 drogi Wawa


ulis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Planuję zabudować słupki na gotowo ale ni grzyba nie mogę ich poprawnie ustawic. Kiedy to już myślę, że gra dobrze Diana Krall płynie pieknie, wrzuce Korna albo ostatnią koncertową Metallica to tweeter muszę kocem zakrywać żeby nie zakuł na śmierć. Potrzebuję podjechać do kogoś wieczorkiem z 4pakiem kto posłucha, podpowie i pomoże ogarnąć. Oczywiście nie za darmo:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Planuję zabudować słupki na gotowo ale ni grzyba nie mogę ich poprawnie ustawic. Kiedy to już myślę, że gra dobrze Diana Krall płynie pieknie, wrzuce Korna albo ostatnią koncertową Metallica to tweeter muszę kocem zakrywać żeby nie zakuł na śmierć. Potrzebuję podjechać do kogoś wieczorkiem z 4pakiem kto posłucha, podpowie i pomoże ogarnąć. Oczywiście nie za darmo:-)

Dwie mogące pomóc w tym temacie osoby juz zabrały głos , teraz pora umówić się z zabrać za ten syst :hyhy: m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słodko sie zrobiło :)

Napewno nie jest to robota na 4ry piwka*

 

* określenie czasu

 

Tyle ile piwa będzie trzeba to się postawi:) * oczywiście na ile będzie to możliwe.

* określenie czasu

 

Dodam, że temat wygląda tak: 

7944r (bo 7998r na wymianie taśmy od mechanizmów w HORNie)

i płynie to wszystko aktywnie przez zwrotkę DRE a500. 

Przetworniki wiadomo. Średnie i wysokie są na takich "ruchomych uchwytach"

Już tydzień kręcę i nic ukręcić nie mogę.

 

 

Moze na spota podjedź ;). Tam będzie sporo osób które coś podpowiedzą.

 

Chętnie się wybiorę... jak słupki skleję:)

 

Po pijaku to nie robota  :rotfl:

 

Po pijaku nie ale po 4paku jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...