Skocz do zawartości

r6a+9835r + RE SE12d2 / pasmo, cięcie


maciek125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanie do posiadaczy / byłych posiadaczy w/w zestawu. Śmierć alternatora wymusiła potrzebę odpięcia akumulatora więc zresetowały się ustawienia zrobione przez Raadka (którego serdecznie pozdrawiam).

 

 

Więc pytanie: jak to kur...czę pociąć ?:) System gra aktywnie pod tym radyjkiem, wzmaki:

Audio Art 200.2xe @ woofery

Audio Art 400.2xe @ sub

i jakaś AMA (Jakaś z tego względu, że nie pamiętam modelu, później spojrzę i napiszę) pod tweeterami

 

Nie chodzi mi o podstawowe pocięcie tego, tylko jeśli ktoś już przerabiał ten temat - o opinie pod jakim pocięciem według Was to najlepiej brzmiało? Wiem wiem, "na ucho" - ale chodzi mi również o wskazówki w którą stronę iść.

 

Osobiście jedno co zauważyłem - troszkę ostry tweeterek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


TW 5k/6db WF 2.5k/12db od gory , 63/12db od dolu , sub 50/18db

Nie spytałeś go nawet jaki ma Tw, nie każdy tweeter zniesie bezpiecznie lub bez piaszczenia/pocharkiwania itp historii, cięcie pierwszym rzędem.

Woofer także trochę z czapki strzeliłeś.

 

 

 


nie wiem , podjedz najlepiej do kogoś

 

Rozsądna uwaga. A nie prościej skoro było robione strojenie u Raadka, trafić tam po strojenie/nastawy, skoro zna system?

Swoją drogą nie bardzo rozumiem jak się , skasowały memorki, po odpięciu aku, ale to już inna historia. A za błędy trzeba odwalić frycowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie spytałeś go nawet jaki ma Tw, nie każdy tweeter zniesie bezpiecznie lub bez piaszczenia/pocharkiwania itp historii, cięcie pierwszym rzędem.
Woofer także trochę z czapki strzeliłeś.

 

fakt nie spytałem , ale autor pisząc jakie ma wzmacniacze już nie napisał co pod nimi gra . Po prostu strzeliłem (sobie w głowę) z tymi ustawieniami ,bardziej w odniesieniu żeby nie spalił TW i nie puszczał WF pełnym pasmem , a może nóż widelec autor sam zaczął by kombinować i doszedłby do zadowalających go ustawień ? 

 

 

 


Swoją drogą nie bardzo rozumiem jak się , skasowały memorki, po odpięciu aku

 

Dziwne , ostatnio walczyłem trochę z aku i po uruchomieniu radia(9855R) z powrotem wystarczyło wybrać pamiątki i wszystko było całkowicie w normie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...