Skocz do zawartości

Renault Megane II kłopoty z drzwiami!!!!!


ARO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!!!

 

Od niedawna posiadam Megane z 2003r 3 drzwi. Dzisiaj zawiozłem do znajomych na przerobienie drzwi z 13cm na 16cm oraz wygłuszenie.

Lecz po kilku godzinach otrzymałem smutne wieści, że jeżeli dorobią panel w oryginalnym miejscu jak było ustalone to schowek od strony pasażera nie będzie się otwierał :zalamany: . Prace zostały wstrzymane :kwasny:  Itutaj moje pytanie i prośba, czy może mi ktoś poradzić kogoś kto pomoże i podejmie się tego :wink: . Mieszkam w Piekarach Śląskich ale oczywiście mogę kawałek dojechać :wink:

Z góry dziękuje za pomoc :wink::help:  :help:  :help:  :help:  :help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja porada, sprzedaj samochód. Przy jakiejkolwiek ingerencji ten samochód krzyczy NIE!!! Drzwi wygłuszałem, z takim skutkiem że teraz boczki do końca nie wchodzą. Zobacz moją instalacje http://www.strefacaraudio.pl/topic/36240-megane-ii/?hl=megane . Pod te 16stki chcesz pociągnąć nowe kable czy zostajesz przy fabrycznej  instalacji? Ja osobiście podpiłem pod kostkę  od oryginalnej   instalacji kabel głośnikowy 0.75 mm który miał być podłączony do wzmacniacza. Jeszcze tego nie ogarnąłem bo stwierdziłem że nie ma sensu kupować dobrych 13-stek jak i tak będę zmieniał samochód.


Wyciągałeś może głośnik wysokotonowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Moja porada, sprzedaj samochód. Przy jakiejkolwiek ingerencji ten samochód krzyczy NIE!!! Drzwi wygłuszałem, z takim skutkiem że teraz boczki do końca nie wchodzą.
A wystarczyło oddać auto w ręce które wiedzą co robią a kłopotów by nie było :wink:

 

 


czy może mi ktoś poradzić kogoś kto pomoże i podejmie się tego
W Twojej okolicy jest Mastah,pogadaj z nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu zupełnie i nie zapowiada sie jego nadmiar przez jakiś czas, ale...

 

Jest Szymon w Bytomiu ( Z Piotrkiem) - godne polecenia osoby

 

Mozesz napisać do Xrisa czy Marcin-real- również bdb fachowcy a masz do nich zdecydowanie bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zamontowanie głośnika K2P jest praktycznie nie mozliwe w miejsca fabryczne i napewno nie w kwocie 400 zł............ :). Schowki, które  się nie otwierają przy zamknietych drzwiach są hi endowe

WITAM!! SZYMON A SKĄD WIADOMO ŻE K2P???? WIDZE ŻE WIEŚCI SIĘ ROZCHODZĄ.

SZUKAM KOGOŚ KTO ZROBI TO PORZĄDNIE I SCHOWEK BĘDZIE SIĘ OTWIERAŁ :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!! SZYMON A SKĄD WIADOMO ŻE K2P???? WIDZE ŻE WIEŚCI SIĘ ROZCHODZĄ.

Inni wiedzą tylko tyle, na ile sam tym podzieliłeś się ze światem :) , ale gdyby jednak ktoś grzebal w Twoich myślach to daj znać :wink2:

 

 

A POWAŻNIE TO MAJĄ TAM BYĆ K2P. ALE NIEWIEM JAK TO UGRYŹĆ

Dać 13 tki , tez dla ludzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dać 13 tki , tez dla ludzi

Przecież specjalisty dawno już napisali że13'tki nie zagrają :wink:

 

 

Nie mam czasu zupełnie i nie zapowiada sie jego nadmiar przez jakiś czas, ale...

Bez ale...bierz się za robotę bo coś czuję,że będzie kolejny ciekawy montaż na forumowej galerii :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 




WITAM!! SZYMON A SKĄD WIADOMO ŻE K2P???? WIDZE ŻE WIEŚCI SIĘ ROZCHODZĄ.

SZUKAM KOGOŚ KTO ZROBI TO PORZĄDNIE I SCHOWEK BĘDZIE SIĘ OTWIERAŁ :rotfl:

Przez czysty przypadek widziałęm, że się chłopcy przymierzali do montażu. A tu zonk bo tam naprawdę trzeba włożyć kawał roboty żeby coś stworzyć a to są już inne pieniądze niestety (zrobienie paneli, obszycie drzwi, wygłuszenie itp. itd.) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...