Skocz do zawartości

JBL CS1214 DualBass czy JBL GT5-12 DualBass ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas na zmiany, trzeba sprzedać starego Peiyinga i kupić nareszcie coś, na co w końcu się odłożyło.  Przeglądałem ostatnio aukcje allegro, i natrafiłem na te właśnie w/w skrzynie. Cena ta sama, ale co lepsze nie wiadomo. Jestem audiofilem , lubie mocne łupanie, ale w przyszłości w zawodach chętnie bym wystartował :) Sprzęcik ma zagrać w Passacie B4, głównym moim celem jest to żeby fajnie masowało podczas jazdy. Długi czas wahałem się nad zwykłym JBL cs1214 w ciśnieniówce i dualu, bo do tej pory nie wiem, czy zwykły w skrzynce by wystarczył. W sumie, zaoszczędził bym też troche pieniędzy gdybym wybrał pierwszą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Długi czas wahałem się nad zwykłym JBL cs1214 w ciśnieniówce i dualu, bo do tej pory nie wiem, czy zwykły w skrzynce by wystarczył. W sumie, zaoszczędził bym też troche pieniędzy gdybym wybrał pierwszą opcję.

 

Stary coś kręcisz ... wczoraj napisałeś w innym swoim temacie o arcytrudnym i nietypowym problemie że 

 

 

 


Napisano wczoraj, 21:43
Tak jak w temacie, podkreślam że mam JBL-a cs1214 w ciśnieniówce.

 

 

 


Jestem audiofilem

 

Oj to ciężko będzie Cię zadowolić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak on jest audiofilem to poczułem się jak ktoś by mi napluł w twarz.. 

Audiofil wybrał by coś z małego głośnika, a nie pakował dual 12"..

Przeszedł z Peiyinga na innego Peiynga, made in china, z tej samej fabryki, to jak zmiana z wrzenia wody ze 100 stopni Celsjusza na  212 Fahrenheita.. 

Chociaż Audiofil użył by pewnie Kelvina.. 

A z tego, tych, audiofilskich modeli to lepsze jest gt5-12.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofil (z łac. audio "słyszę"  – osoba szczególnie zainteresowana wysoką jakością odtwarzanego dźwięku i posiadaniem sprzętu odtwarzającego najwyższej klasy.

Audiofil słucha czy się "masuje"?

 

Ludzie cie szanują cię poważnie gdyż... Pytasz się czy iść w Lewo, czy w prawo, pomocy..

Tak brzmi początek twojej debaty. A jak można to odebrać? Powalla mówi skręć w prawo, a ja napisałem w lewo.. Twoje pytanie, nasz odpowiedź. 

 

Ale ostatnią odpowiedź dostałeś już gdy zrozumieliśmy że lampki już ci świecą po prawej stronie.. Więc tam skręcamy.. A ty szukasz tablicy STOP? To gdzie jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...