Skocz do zawartości

Furacz klasy premium za 3tys z LPG kupie


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypatrzyłem :

 

Lagunke :http://otomoto.pl/renault-laguna-gaz-do-2020-r-zdrowa-gaz-C30917058.html\

 

Klasycznie, golfa II :  http://otomoto.pl/volkswagen-golf-C30874585.html

 

Zdroworozsadkowo :http://otomoto.pl/daewoo-nubira-sprzedam-nubira-kombi-ii-C30765557.html

 

 

I "Aeronowy" Swift- najbardziej ekonomiczne a zarazem najbrzydszy ale mądry wybór: http://allegro.pl/suzuki-swift-i3618763608.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poszukaj Civica 1,4/1,5 w gazie... za 3500 strzelisz naprawde fajna sztuke ... a rdzy bedziesz miał tyle co w innych autach. 

 

Mój szwagier pocina Hondą Concerto 1,6 w gazie BRC ... 110KM kupił za 1300.... a na prostej miecie moje 110km TDI... rdzy ma dużo co prawda, ale autko w środku całkiem solidnie wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawa teoria. Może ją rozwiniesz, bo mnie zaintrygowała.

 

No wiesz, jak ganiazda zaworów się wypalają od gazu ... to zawsze jest 2 razy więcej gniazd... dlatego może nie lubią? :rotfl:

Mam w rodzinie 2 laguny z silnikami 1.8 jedna 8V a druga 16V ... iii... 8V stary dobry motor, ale 16V przy przebiegu 210tyś. bierze 1l olejju na 5 tyś a gaz ma od 30tyś km. wiec nie obwiniałbym go. Dla porównania 8V bierze 1l na 10tyś.  znam takich co jeżdżą długo na gazie i dużo i nie mają żadnych większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


w miare nie zgnitego, z LPG

Jeśli tanio i nie zgnitego z lpg pomyśl o Audi 80 B3 lub B4 , nie wiem jakie są teraz ceny więc tak napisałem. Pełen ocynk zawieszenie proste , silniki proste , jeździłem 5 lat , było nadal w tak dobrym stanie  że zostało w rodzinie i ojciec ma ją już kolejne 5 lat , nawinięte 300 kkm na pełnym syntetyku do dzisiaj i nie bierze ani grama oleju a i rudy trzyma się z daleka.


 

 


No wiesz, jak ganiazda zaworów się wypalają od gazu ... to zawsze jest 2 razy więcej gniazd... dlatego może nie lubią? :rotfl:

Gniazda nie wypalają się od gazu , tylko od gazowników którzy w ilości 99% powinni sprzedawać ziemniaki na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tanio i nie zgnitego z lpg pomyśl o Audi 80 B3 lub B4 , nie wiem jakie są teraz ceny więc tak napisałem. 

 

Za zadbane płacą więcej jak za A4 B5 :) W 3-4tyś może być problem. Chyba, że do napraw :)

 

Z drugiej strony blacha świetna a mechanikę zawsze idzie zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazda nie wypalają się od gazu , tylko od gazowników którzy w ilości 99% powinni sprzedawać ziemniaki na rynku.

 

 

To po ile masz te młode ziemniaki Tomek? :rotfl:  :wink:

 

 

Za zadbane płacą więcej jak za A4 B5 :) W 3-4tyś może być problem. Chyba, że do napraw :)

 

Ogólnie teraz jakaś dziwna tendencja się robi , na zachodzie również ,że auta z lat 90 tych o ile mają udokumentowany przebieg i historię, idą w górę... Czyżby i tam się już nauczyli ,że te nowe poza ładnym wyglądem to szmelc? Pierwszy lepszy przykład z brzegu:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mercedes-benz-e-300-d-124-automatik-ahk-ssd-standheizung-mainz-kastel/180230847.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelId=56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=1994-01-01&maxFirstRegistrationDate=1998-12-31&features=FULL_SERVICE_HISTORY&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=200000

 

Niemcy się wzieli na sposób i... rozwija się rynek montowania filtrów sadzy do diesli Euro 2, by podnieść normę do Euro 4 i dostawać bez problemu zieloną plakietkę na centra miast.

 

ps. Za cenę tego zadbanego 124 można mieć Eklasę z 2008 roku... Pytanie tylko, który dłużej posłuży nabywcy za tą samą kasę? :wink:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mercedes-benz-e-200-cdi-classic-leder-neues-model-sinsheim/182855400.html?lang=de&pageNumber=3&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelId=47%2C48%2C49%2C50%2C51%2C52%2C53%2C54%2C55%2C56%2C57%2C58%2C59%2C60%2C61%2C62%2C177%2C64%2C178%2C66%2C179&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&maxPrice=7001&negativeFeatures=EXPORT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A to ciekawa teoria. Może ją rozwiniesz, bo mnie zaintrygowała.

 

 

Znam kilku(nastu?) użytkowników Xantii z LPG, Ci co mają 8v problemów z gazem nie zgłaszają. Za to w 16stkach nagminnie zdarzają się problemy z regulacją i pekające kolektory dolotowe. Może wina gazownika że nie potrafią tego ogarnąć, nie znam się, ale zależność taka występuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To po ile masz te młode ziemniaki Tomek? :rotfl::wink:

Jak na razie nie dałeś mi szansy aby udowodnić Ci na Twojej Becie czy nadaje się do branży czy do ziemniaków, a butla leży i kurczy się 10 letnia homologacja....


 

 


pekające kolektory dolotowe

Oj oj , jak się montuje mieszalnikową zamiast sekwencji to tak wychodzi. Natomiast w 8v są problemy na sekwencji przez krótkie gałęzie kolektora. Ale to też idzie rozwiązać, nie raz ogarniałem takie wtopy.

 

Ja pisałem o Audi 80 do jazdy a nie w stanie kolekcjonerskim Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten golf trochę drogi jak na mk2. ja w zeszłym roku kupiłem golfa 3 variant z lpg, rok 98 za 4,5kzł.
jeśli cię interesuje mk2 to będę sprzedawał mój stary dupowóz, silnik 1,3 na pełnym wtrysku, gazu nie widział. jak nim jeździłem to poniżej 6 litrów benzyny na 100 km mu starczało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I "Aeronowy" Swift- najbardziej ekonomiczne a zarazem najbrzydszy ale mądry wybór: http://allegro.pl/su...3618763608.html

 

Łukasz, z calym szacunkiem ale pakowanie sie w takie malenstwo przy Twojej posturze to jest wrecz proszenie sie o ciagly bol plecow, moim zdaniem powinienes szukac czegos o troche wiekszym gabarycie, wlasnie jak laguna, mundek czy passat, albo wspomniana wczesniej nubira. W okolicach 3k to juz mozna i Vectre B znalezc, tylko wiadomo ze moga byc problemy z ruda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy przeczytałem w Auto Świecie takie bzdury z mojej branży że mi włosy dęba staneły , przestałem kupować ten śmietnik, bo skoro wychwyciłem 30% bredni w z mojej profesji  , to może być podobnie w każdym innym opisywanym. Kupuje ewentualnie MOTOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...