Skocz do zawartości

Powerbass 2XL-60C lub inny zestaw do 350zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuje jakiś w miarę dobrych głośników na przód, mogą być nowe lub używane. Chciałbym się zmieścić w 350zł z przesylka. Moje auto to renault megane kombi. Głównie słucham muzyki klubowej, rock, metal, ogólnie rzecz biorąc wszystkiego po trochu :)

A teraz do sedna sprawy :P 

Głośniki początkowo chciałbym podłączyć pod wzmacniacz A/D/S p400.4(tylko taki posiadam, lecz planuje zmianę w późniejszym terminie). Jeżeli chodzi o wygłuszenie, to również mam to w planach, lecz wszystko w swoim czasie:) 

Przeszukując forum natrafiłem na pewien temat w którym zainteresowały mnie powerbassy 2xl-60c, lecz nie potrafie za bardzo znaleść opini na ich temat. Dużo też jest opini o DLS R6A, lecz nie mieszczą się one w moim budżecie(chyba, ze na poczatek same woofery) :P Nie wiem czy dobrze podchodze do sprawy, lecz wydaje mi sie ze zakup lepszych glosnikow nie bedzie zlym wyborem na poczatek, chociaz wiem ze do czasu kiedy nieskompletuje niezbednego sprzetu, nie bedzie to grac tak jak powinno ;P

Dlatego chciałbym usłyszeć waszą opinię na ten temat. Co byloby lepszym wyborem? Zakup powerbassow 2xl-60c/dozbieranie pieniedzy do moreli maximo(HSK odpadaja z powodu ceny) czy moze zakup diory lub helixow z polecanych, a reszte pieniedzy dolozyc do wzmacha?;p 

Jezeli chodzi o glosniki uzywane to tymbardziej nie wiem czego szukac ;/ Moze znajdzie sie ktos kto moglby mi podac modele warte zainteresowania? Niby przegladalem dzial "sprzedam" i szukalem, ale ciezko jest znalesc cos uzywanego niewiedzac nawet czego szukac ;/

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie wiem czy dobrze podchodze do sprawy,
nie...

 

 

 


Jeżeli chodzi o wygłuszenie, to również mam to w planach, lecz wszystko w swoim czasie:) 
to jest pierwszy krok:

 

 

 


Zakup powerbassow 2xl-60c
to drugi krok

 

 

 

 


Głośniki początkowo chciałbym podłączyć pod wzmacniacz A/D/S p400.4(tylko taki posiadam, lecz planuje zmianę w późniejszym terminie)
to trzeci krok.

 

 

No i fajnie byłoby dowiedziec sie w jakim samochodzie chcesz to montować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W megance masz 16-stki? Który model posiadasz?

Mam 13-stki, ale da rade wlozyc tam 16(po malych przerobkach):D Megane I ph II

 

A tak swoją drogą do autora tematu, na takie i inne pytania znajdziesz odpowiedzi na forum

Wlasnie przegladajac wiekszosc tematow, taki tekst mozna przeczytac :P

 

 

Masz jeszcze na gieldzie VDO Dayton Mpc 1700, mialem ten zestaw, gral moim zdaniem roznorodniej i ambitniej jak HSK (zalowalem zmiany pozniej), potrafil tez grac bardzo mocno.

Dzieki, zaraz zobacze :) 

 

Wiec pasuje mi sie wziasc za wygluszenie, a potem za zakup glosnikow :)

 

Mial natomiast ktos z was stycznosc z powerbassem  2XL-60C? I moglbym powiedziec cokolwiek na ich temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...